W skrócie: Memy z Brunonem K., saudyjski system śledzenia kobiet, Firefox 18 beta

Strona głównaW skrócie: Memy z Brunonem K., saudyjski system śledzenia kobiet, Firefox 18 beta
27.11.2012 19:16
Wysyp memów z Brunonem K.
Wysyp memów z Brunonem K.
Marta Wawrzyn
Marta Wawrzyn

Krótki przegląd memów z wybuchowym wykładowcą, Brunonem K. Firefox 18 beta już jest – i przynosi ciekawą zmianę. The Onion nabrał Chińczyków. W Arabii Saudyjskiej wymyślili system, który śledzi, co robią kobiety. To wszystko i jeszcze więcej podajemy dziś w skrócie!

Krótki przegląd memów z wybuchowym wykładowcą, Brunonem K. Firefox 18 beta już jest – i przynosi ciekawą zmianę. The Onion nabrał Chińczyków. W Arabii Saudyjskiej wymyślili system, który śledzi, co robią kobiety. To wszystko i jeszcze więcej podajemy dziś w skrócie!

  1. Firefox 18 beta już jest. Ledwie zdążyliśmy się oswoić z Firefoksem 17 (nieróżniącym się specjalnie od Firefoksa 16), a już pojawiła się beta osiemnastki. Jej główną zaletą jest IonMonkey, nowy kompilator JavaScript JIT, dzięki któremu znacznie szybciej działają gry przeglądarkowe czy strony zawierające dużo skryptów.
  1. Memy z Brunonem K. W Dzienniku Internautów przegląd memów z Brunonem K., wybuchowym wykładowcą Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.
383604412444459882
  1. The Onion nabrał Chińczyków. W Polsce czasem ktoś nabiera się na fałszywe newsy ASZDziennika, w USA królem satyry jest The Onion. Na stronie gazety Partii Komunistycznej Chin, People's Daily, najwyraźniej poważnie potraktowano informację tego serwisu o mianowaniu Kim Dzong Una Najseksowniejszym Żyjącym Mężczyzną 2012 r.
  1. Aplikacje dla biegaczy. Mashable prezentuje 10 aplikacji motywacyjnych dla biegaczy. Można w nich przebierać w zależności od tego, w jakim celu biegamy.
  1. Temat muzyczny z "Hobbita" w nietypowej wersji. Jon Schmidt i Steven Sharp Nelson bardzo fajnie przerobili temat z "Hobbita" przy użyciu fortepianu i wiolonczeli.

Lord of The Rings - The Hobbit (Piano/Cello Cover) - ThePianoGuys

  1. Joseph Gordon-Levitt nowym Batmanem? W amerykańskich serwisach pojawiła się informacja, że Joseph Gordon-Levitt, którego widzieliśmy w filmie "Mroczny Rycerz powstaje", zostanie nowym Batmanem. Aktor ponoć jest już bliski podpisania kontraktu. Jak Wam się podoba ta wiadomość? Według mnie JGL nadawałby się bardziej do roli Robina niż Batmana. Ale może się nie znam.
  1. Naprawdę dziwne tablice informacyjne. Amerykanie mają zwyczaj informować na kubku z kawą, że napój jest gorący, mają też inne dziwne zwyczaje. Tech Blog prezentuje 18 naprawdę zaskakujących znaków.
  1. Jak Saudyjczycy śledzą kobiety. Nowe technologie przydają się również tym, którzy specjalnie nowocześni nie są. Na przykład Saudyjczykom. W kraju tym wprowadzono system, który informuje męskiego opiekuna kobiety (męża albo ojca) o przekroczeniu przez nią granicy państwa. Na razie działa to dość prymitywnie: kobieta, która chce przekroczyć granicę, musi okazać formularz wypełniony przez opiekuna. Mężczyzna ten dostaje w takiej sytuacji SMS od straży granicznej z informacją, że jego kobieta wyjeżdża z kraju.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)