W skrócie: Nobel z medycyny, wideo z planu "Gry o tron", geekowskie pierścionki

W skrócie: Nobel z medycyny, wideo z planu "Gry o tron", geekowskie pierścionki

"Gra o tron" (Fot. HBO)
"Gra o tron" (Fot. HBO)
Marta Wawrzyn
08.10.2012 19:00

Nagroda Nobla z medycyny za "biologiczną podróż w czasie". Jak działa mózg człowieka podczas palenia marihuany. Co dzieje się na planie "Gry o tron". Jakich pierścionków lepiej nie dawać swojej dziewczynie. To wszystko i jeszcze więcej podajemy dziś w skrócie!

Nagroda Nobla z medycyny za "biologiczną podróż w czasie". Jak działa mózg człowieka podczas palenia marihuany. Co dzieje się na planie "Gry o tron". Jakich pierścionków lepiej nie dawać swojej dziewczynie. To wszystko i jeszcze więcej podajemy dziś w skrócie!

  1. Nagroda Nobla za badania nad komórkami macierzystymi. Anglik John B. Gurdon oraz Japończyk Shinya Yamanaka Ciekawe wideo ASAP Science: naukowcy z YouTube'a pokazują, jak na nasz mózg wpływa marihuana. Krótko mówiąc, prowadzi ona do tego, że każda myśl pojawiająca się w głowie, kiedy jesteśmy na haju, wydaje nam się najważniejsza na świecie. Potem przychodzi nowa myśl, która wypiera poprzednią i sprawia, że znów skupiamy się tylko na niej. Co o tym sądzicie?

Your Brain on Drugs: Marijuana

  1. Co potrafią zrobić fani, by uhonorować Steve'a Jobsa. 5 października minął rok od śmierci twórcy Apple'a. W TechEBlogu znajdziecie 24 przykłady fanowskiej sztuki, która powstała w celu uczczenia Jobsa.
  1. Okulary dla fanów "Star Wars". Okulary w stylu Dartha Vadera, Luke'a Skywalkera i nie tylko możecie zobaczyć w serwisie Geekosystem. Jak Wam się podobają?
Obraz

[/blo-link-inner]

  1. Co dzieje się na planie "Gry o tron". Ekipa "Gry o tron" już kończy pracę w Dubrowniku, by udać się do Maroka. Zobaczcie wideo z planu, w którym można posłuchać, co mają do powiedzenia twórcy serialu. W przebitkach widać jedną scenę z 3. sezonu serialu. Jego premiera przewidziana została na 31 marca 2013 roku.

dubrovniktv.net - Game of Thrones leaving Dubrovnik

  1. To nie reklama sklepu z meblami, to reklama Facebooka. Serwis społecznościowy Marka Zuckerberga ma już miliard aktywnych użytkowników miesięcznie, co oznacza, że używa go niemal co siódmy mieszkaniec naszej planety. Facebook wypuścił z tej okazji reklamę, z której dowiemy się, co społeczności mają wspólnego z krzesłami.
  1. W co przebrać laptopa na Halloween. Niekoniecznie zresztą na Halloween – Geek Sugar prezentuje pomysłowe teczki na laptopa. Jest koperta, pudełko po pizzy, jest też stara dobra gazeta.
Obraz
  1. 10 osób, które spotkacie tylko w Nowym Jorku. Facet z kotem na głowie, kobieta, która chodzi topless, Nagi Kowboj. Nowy Jork pełen jest ciekawych ludzi, z których wielu to mniej lub bardziej udani artyści.
  1. Geekowskie pierścionki zaręczynowe. Ciekawą galerię znajdziecie tutaj. Uwaga, lepiej nie dawajcie takich swoim dziewczynom! W 99% przypadków efekt będzie odwrotny od zamierzonego.
Obraz
Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)