W toalecie jak na motorze

Strona głównaW toalecie jak na motorze
24.04.2009 19:00
motorcycle-toilet
motorcycle-toilet
Tomek Goździewicz
Tomek Goździewicz

Korzystanie z publicznych toalet niewątpliwie do najprzyjemniejszych nie należy. Koncepcja motocyklowej toalety powstała właśnie po to, by to zmienić. Ale czy się udało?

Korzystanie z publicznych toalet niewątpliwie do najprzyjemniejszych nie należy. Koncepcja *motocyklowej toalety *powstała właśnie po to, by to zmienić. Ale czy się udało?

Ano, chyba nie do końca. Założenia są takie, by zamiast siadać na sedesie, co oczywiście jest bardzo mało higieniczne, przyjąć pozycję kuczną, poniekąd taką jak na motorze i oprzeć się kolanami o specjalnie wyprofilowane, ergonomiczne podpórki. Tyle że projektant Cheers Nelson chyba nie uwzględnił spodni, które w takiej pozycji musiałyby walać się gdzieś dookoła sedesu, a i dotykanie, nawet jeśli tylko kolanami, publicznych przybytków wydaje się nienajlepszym pomysłem.

381874819987488490
Źródło zdjęć: © [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2009/04/motorcycletoilet2.jpg)

A więc koncepcja, mimo że wygląda całkiem ciekawie i być może spodoba się motocyklowym pasjonatom, ewentualnie bywalcom barów dla riderów, to jako publiczna toaleta sprawdzi się raczej słabo. Ale projekt wizualnie naprawde interesujący. Zawsze to coś całkiem nowego i niekonwencjonalnego.

Źródło: Gizmodo

Udostępnij:
Komentarze (0)