W tym tygodniu: iPhone 5, serialowe powroty i Milla Jovovich w nowej odsłonie

W tym tygodniu: iPhone 5, serialowe powroty i Milla Jovovich w nowej odsłonie

Milla Jovovich na plakacie "Resident Evil: Retrybucja"
Milla Jovovich na plakacie "Resident Evil: Retrybucja"
Marta Wawrzyn
10.09.2012 14:41, aktualizacja: 10.03.2022 13:01

W tym tygodniu za granicą powracać zaczną seriale, a TVP1 znów zaserwuje Polakom "Żywe trupy" o północy. W kinach kolejna część "Resident Evil" o przedziwnym podtytule "Retrybucja", a w księgarniach ciekawy debiut prosto z Wysp. A oprócz tego konferencja Apple'a, nowe gry i Bachanalia Fantastyczne w Zielonej Górze.

W tym tygodniu za granicą powracać zaczną seriale, a TVP1 znów zaserwuje Polakom "Żywe trupy" o północy. W kinach kolejna część "Resident Evil" o przedziwnym podtytule "Retrybucja", a w księgarniach ciekawy debiut prosto z Wysp. A oprócz tego konferencja Apple'a, nowe gry i Bachanalia Fantastyczne w Zielonej Górze.

Poniedziałek, 10 września

Skoro poniedziałek, to czas na nowość książkową. W tym tygodniu ciekawą premierą wydaje się "Książę Cierni" ("Prince of Thorns") Marka Lawrence'a. Jest to pierwsza część trylogii fantasy, którą wydawca reklamuje jako "ambitny i oryginalny debiut" oraz najlepszą książkę fantasy od czasu premiery "Pieśni Lodu i Ognia" George’a R.R. Martina. Czy opowieść o chłopcu, który dojrzewa i staje się okrutnym Księciem Cierni, spodoba się polskim czytelnikom? Zobaczymy.

Sons of Anarchy - Brother Season 5 Teaser Preview

Środa, 12 wrześniaWe środę wydarzeniem dnia będzie oczekiwana na całym świecie konferencja firmy Apple (która to firma buduje sobie właśnie "statek kosmiczny"). Ma zostać zaprezentowany nowy iPhone, który nie ma innego wyjścia niż zostać hitem tej jesieni. Konferencja rozpocznie się ok. godz. 19:00 naszego czasu.Czwartek, 13 września

Piątek, 14 września

Oczywiście moja niechęć do czegoś tak trywialnego jak tytuł nie oznacza, że nie polecam filmu. Zobaczcie trailer i jeśli nie macie jeszcze dość Milli Jovovich w obcisłym wdzianku, maszerujcie do kina.

W piątek spodziewajcie się również jednej z najgorętszych gier jesieni (według Piotra), czyli bijatyki "Tekken Tag Tournament 2". Jak pisze Piotr, spotkają się w niej prawie wszystkie postaci z całej serii, będzie ogromny zestaw 54 wojowników oraz tryb tag-team.

Tekken Tag Tournament 2 - X360 / PS3 - Game Introduction

Miłośnicy konwentów powinni w najbliższy weekend udać się do Zielonej Góry, gdzie od piątku do niedzieli trwać będą Bachanalia Fantastyczne. Wśród atrakcji m.in.: spotkanie z brytyjskim pisarzem science fiction i fantasy Ianem R. MacLeodem, festiwal Piosenki Krasnoludzkiej "Wyrycz to sam" oraz turniej łuczniczy.

Sobota, 15 września

W Wielkiej Brytanii wyemitowany zostanie kolejny odcinek "Doktora Who", "A Town Called Mercy". Zapowiedź prezentuje się bardzo smakowicie.

Boardwalk Empire: Season 3 - Clip Trailer (HBO)

Z kolei w Wielkiej Brytanii w niedzielę wraca z 3. sezonem "Downton Abbey", wspaniała opowieść o angielskich arystokratach i ich służbie. W tym roku akcja wkroczy w burzliwe lata 20., a jakby zawirowań było mało, zza oceanu przybędzie postać grana przez Shirley MacLaine, która szczególnie powinna spodobać się lady Violet.

Downton Abbey Official Series 3 Trailer: The Roaring Twenties

“W tym tygodniu” to nowy cykl, w którym przedstawiamy krótko premiery i wydarzenia rozpoczynającego się tygodnia. Wszystko, co przeczytaliście powyżej, to efekt naszej selekcji. Jeśli według Was jest coś ciekawego, o czym nie napisaliśmy, zapraszamy do komentowania, a także pisania na nasz redakcyjny e-mail:redakcja@gadzetomania.pl.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)