W tym tygodniu: Zabijamy potwory w Brutal Legend i poznajemy historię wikingów

Strona głównaW tym tygodniu: Zabijamy potwory w Brutal Legend i poznajemy historię wikingów
25.02.2013 16:00
"Vikings" (Fot. History)
"Vikings" (Fot. History)
Marta Wawrzyn
Marta Wawrzyn

W tym tygodniu użytkownicy pecetów zagrają w Brutal Legend, a na PS Vita zawita Ninja Gaiden Sigma 2 Plus. Na dużym ekranie pojawi się "Hitchcock" i Bill Murray w roli prezydenta USA, a na małym ekranie zadebiutują wikingowie, amerykańska wersja "Penozy" i opowieść o niezwykle ambitnym policjancie.

bETmdkZh

W tym tygodniu użytkownicy pecetów zagrają w Brutal Legend, a na PS Vita zawita Ninja Gaiden Sigma 2 Plus. Na dużym ekranie pojawi się "Hitchcock" i Bill Murray w roli prezydenta USA, a na małym ekranie zadebiutują wikingowie, amerykańska wersja "Penozy" i opowieść o niezwykle ambitnym policjancie.[h3]W co gramy w tym tygodniu?[/h3]Przełom lutego i marca nie będzie zbyt ciekawy dla graczy. We wtorek, 26 lutego, ukaże się Brutal Legend na PC.

Brütal Legend PC Announcement Trailer

Z kolei 1 marca (piątek) pojawi się Ninja Gaiden Sigma 2 Plus na PS Vita. Więcej o grze tutaj.

bETmdkZj

Na małym ekranie wikingowie i policjanci

W środę, 27 lutego, wraca "Psych" z 7. sezonem. Z kolei w niedzielę, 3 marca, dwie ciekawe premiery. Po pierwsze "Red Widow", czyli amerykańska wersja holenderskiego serialu "Penoza", który był już przerabiany w Polsce (jako "Krew z krwi"). Po drugie, "Vikings", serial fabularny stacji History, oparty na życiu legendarnego króla wikingów Ragnara Lodbroka (Lothbroka).

Vikings: Vikings Official Trailer | History

A poza tym w tym tygodniu to co zwykle. W poniedziałek m.in. premiery nowych odcinków "Bones", "How I Met Your Mother", "Castle", "The Following", amerykańskiego "Being Human", a także finał 2. sezonu brytyjskiego "Black Mirror". We wtorek "NCIS", "Cult", "Justified", a w Polsce na kanale FOX HD "The Walking Dead".

W środę "Chicago Fire", "Arrow", "Supernatural", "Southland", "The Americans" i inne seriale. W czwartek m.in. "The Big Bang Theory" i "Community", a w piątek "Banshee" i "Spartakus".[h3]Na dużym ekranie "Hitchcock" i "Weekend z królem"[/h3]Typowo geekowskich premier filmowych w tym tygodniu znów w zasadzie nie ma, ale to nie znaczy, że nie ma na co iść do kina. Na polskie ekrany w końcu wchodzi "Hitchcock".

Hitchcock - Official Trailer (HD)

Poza tym w piątek będziecie mogli obejrzeć "Weekend z królem", czyli komediową opowieść o tym, jak król Wielkiej Brytanii Jerzy VI pojechał w 1939 roku do Waszyngtonu przekonywać prezydenta Roosevelta do zaangażowania w wojnę. W roli amerykańskiego prezydenta Bill Murray. Niestety, film jest bardzo nisko oceniany.

WEEKEND Z KRÓLEM - polski zwiastun, 1080p

Oprócz tego w piątek takie premiery, jak "Likwidator" z Arnoldem Schwarzeneggerem, "Wiecznie żywy", czyli coś dla fanów "Zmierzchu", oraz sympatycznie prezentująca się w zwiastunach brytyjska komedia "Daję nam rok".

Daję Nam Rok oficjalny polski zwiastun

“W tym tygodniu” to cykl, w którym przedstawiamy krótko premiery i wydarzenia rozpoczynającego się tygodnia. Wszystko, co przeczytaliście powyżej, to efekt naszej selekcji. Jeśli według Was jest coś ciekawego, o czym nie napisaliśmy albo o czym powinniśmy napisać za tydzień, zapraszamy do komentowania, a także pisania na nasz redakcyjny e-mail:redakcja@gadzetomania.pl.

Udostępnij:
bETmdkZt
Komentarze (0)
bETmdlaf