Walentynki to amerykańskie święto, które ma stymulować handel po świętach... tak mówimy, ale i tak cieszymy się, jeśli ukochana osoba sprawi nam prezent. W tym roku sprawmy naszej drugiej połowie przyjemność i wybierzmy dla niej coś oryginalnego.

bESJBnpN

Prezent dla ukochanego czy ukochanej może sprawić przyjemność również wam. Przykład? Zestaw pasujących do siebie naszyjników:

Tak, wiemy, to ckliwe i dziecinne. Gwarantujemy jednak, że sprawi waszej drugiej połówce ogromną przyjemność. Poza tym jeśli być sentymentalnym to tylko 14 lutego.

Naszyjniki są teraz w mega promocji. To nagroda dla tych, którzy poszukiwania prezentów rozpoczęli w tym roku z wyprzedzeniem. Kupimy je za 20 euro, czyli około 85 złotych. Wcześniej ten sam zestaw kosztował 69 euro, więc to prawdziwa okazja. Wisiorki wykonane są ze stali szlachetnej i ozdobione cyrkoniami.

bESJBnpP

Wisiorki są bardzo starannie wykonane. Mają wygrawerowane napisy „Love Story – Eternal Love”

381454300159098602

Miłosne puzzle

W świetnej cenie jest też komplet pasujących do siebie naszyjników dla zakochanych.

Obecnie dwa naszyjniki kupimy za 14,99 euro, czyli około 63 złotych. Przed przecena komplet kosztował 59,99 euro. Wisiorki wykonane są ze stali szlachetnej.

bESJBnpV

Jeśli nie podoba wam się ten konkretny model, wystarczy chwilę poszukać. Na Amazonie jest dostępnych mnóstwo różnych wisiorków tego typu. Oprócz tego znajdziemy tu również pasujące do siebie bransoletki czy breloczki na klucze.

381454300159360746

Zrób to sam

Dobrym pomysłem jest również coś wykonanego samodzielnie, ale jeśli nie masz talentu kulinarnego ani artystycznego, zawsze możesz kupić swojemu partnerowi czy partnerce uroczy kubek. Na pewno doceni gest.

Jeśli jednak nie lubisz standardowych prezentów, możesz zrobić prezent dla swojej ukochanej lub ukochanego własnoręcznie. Jak? To ie problem, nawet jeśli nie masz wielkich zdolności manualnych.

bESJBnpW

Najprościej jest zaskoczyć partnera domowym posiłkiem-niespodzianką:

10 Awesome Valentine’s Day Food Ideas

To klasyczny pomysł dla cierpliwych:

DIY: The perfect Valentine's Day gift

Komentarze (6)
bESJBnqL