Warhammer Online - 500 tysięcy osób już gra!

Warhammer Online - 500 tysięcy osób już gra!29.09.2008 19:19
Warhammer Online - 500 tysięcy osób już gra!
Maciej Madziński

Dobra wiadomość dla fanów Warhammera Online. Na razie produkcja Mythic Entertainment ma się świetnie. Firma poinformowała, że w pierwszym tygodniu od dnia pojawienia się gry w sklepach w wirtualnym świecie "zamieszkało" już 500 tysięcy graczy. Inaczej mówiąc z półek sklepów zniknęło już około 500 tysięcy pudełek z Warhammerem Online w środku. Jak na jeden tydzień, to bardzo dobry, a nawet rewelacyjny wynik.

Dobra wiadomość dla fanów Warhammera Online. Na razie produkcja *Mythic Entertainment *ma się świetnie. Firma poinformowała, że w pierwszym tygodniu od dnia pojawienia się gry w sklepach w wirtualnym świecie "zamieszkało" już 500 tysięcy graczy. Inaczej mówiąc z półek sklepów zniknęło już około 500 tysięcy pudełek z Warhammerem Online w środku. Jak na jeden tydzień, to bardzo dobry, a nawet rewelacyjny wynik.

A jak sprawa wygląda w Polsce? Byłem dzisiaj w jednym z warszawskich Empików i Warhammer Online dumnie stał na pierwszej pozycji TOPlisty gier na PC-ty. A w zasadzie stała informacja o tym, że Warhammer tu powinien stać, bo gra chwilowo się skończyła...

Również w sklepach internetowych *Warhammer *stoi wysoko w TOPlistach najpopularniejszych obecnie gier. Nie da się ukryć - na razie jest świetnie, a twórcy gry mają powody do radości i motywację do dalszej pracy nad swoim "dzieckiem". Co będzie dalej? Zobaczymy.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)