Warhammer - sprowadź swoich kumpli, dostaniesz nagrody

Strona głównaWarhammer - sprowadź swoich kumpli, dostaniesz nagrody
10.03.2009 17:32
Warhammer - sprowadź swoich kumpli, dostaniesz nagrody
Michał Kowal
Michał Kowal

Zostali zarażeni systemem lojalnościowym. Można ich poznać po zmęczonych oczach i lekko dygoczących rękach (efekty kolejnych nocy spędzonych przy Warhammer Online: Age of Reckoning). Mogą czaić się za każdym rogiem. To wasi koledzy i koleżanki. Uważajcie, bo będą chcieli zarazić was Warhammerem. W nagrodę czekają na nich darmowe dni grania i zwierzaki. Bądźcie czujni.

Zostali zarażeni systemem lojalnościowym. Można ich poznać po zmęczonych oczach i lekko dygoczących rękach (efekty kolejnych nocy spędzonych przy Warhammer Online: Age of Reckoning). Mogą czaić się za każdym rogiem. To wasi koledzy i koleżanki. * *Uważajcie, bo będą chcieli zarazić was Warhammerem. W nagrodę czekają na nich darmowe dni grania i zwierzaki. Bądźcie czujni.

Warhammer Online: Age of Reckoning walczy o swoje miejsce wśród MMORPG. Na pierwszą linię frontu ruszyło granie za darmo, teraz zostaje wsparte przez system nagród za werbowanie swoich znajomych.

380899091548552938
Źródło zdjęć: © [źródło](http://grrr.pl/images/2009/03/war_raf_warlordsfellhound.jpg)

Sprowadź do gry:

  • pierwszego gracza - dostaniesz 30 darmowych dni zabawy,
  • drugiego graczy - ekskluzywne zwierzę (Warlord's Fell Hound i Imperial Hunting Hound ) i kolejnych 30 dni zabawy za darmo,
  • trzeciego gracza - kolejnych 30 dni za darmo,
  • czwartego gracza -ekskluzywny ekwipunek (*Rod of Service *i the Collar of Servitude) i kolejne 30 dni grania za darmo,
  • każdy kolejny gracz - dodatkowe 30 dni grania za darmo.

Bierzcie kalkulatory i liczcie jak to zrobić co by grać za darmo.

Źródło: GameWire

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)