Washington pośród postapokaliptycznych czeluści

Washington pośród postapokaliptycznych czeluści24.07.2009 10:00
Washington pośród postapokaliptycznych czeluści
Ireneusz Podsobiński

W końcu jest! Pierwszy zwiastun do kolejnej obok Drogi postapokaliptycznej produkcji - The Book of Eli. I prezentuje się równie interesująco, choć klimat troszkę inny. Film z Viggo Mortensenem wydaje się być chłodniejszy, surowszy, z kolei obrazowi z Denzelem Washingtonem bliżej do Mad Maxa II. Ale to chyba dobrze, bo po co by nam były dwie takie same pozycje. Wygląda na to, że jeszcze dodatkowo z 2012 i 9 przełom 2009 i 2010 roku minie nam pod szyldem apokaliptycznych klimatów. Czyżby naprawdę zbliżał się koniec?

W końcu jest! Pierwszy zwiastun do kolejnej obok Drogi postapokaliptycznej produkcji - The Book of Eli. I prezentuje się równie interesująco, choć klimat troszkę inny. Film z Viggo Mortensenem wydaje się być chłodniejszy, surowszy, z kolei obrazowi z Denzelem Washingtonem bliżej do Mad Maxa II. Ale to chyba dobrze, bo po co by nam były dwie takie same pozycje. Wygląda na to, że jeszcze dodatkowo z *2012 *i 9 przełom 2009 i 2010 roku minie nam pod szyldem apokaliptycznych klimatów. Czyżby naprawdę zbliżał się koniec?

Fabuła: Film opowiada o samotnym bohaterze, który w niedalekiej przyszłości przemierza zrujnowaną Amerykę. Jego misją jest przekazać ludziom wiedzę z książki, która mogłaby być kluczem do ich odkupienia.

The Book of Eli wyreżyserowali bracia Hughes (Z piekła rodem). W obsadzie znaleźli się Denzel Washington, Gary Oldman i Mila Kunis. Amerykańska premiera zapowiedziana jest na 15 stycznia 2010.

Foto: Warner Bros.

Źródło: Trailer Addict

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)