Webshake.tv: pierwszy odcinek nowego sezonu
10 września miała miejsce premiera drugiego sezonu Webshake.tv. W 33. odcinku nie zabrakło informacji na temat konferencji Apple'a, tabletu Samsung Galaxy oraz zbliżających się konferencji branżowych.
10 września miała miejsce premiera drugiego sezonu Webshake.tv. W 33. odcinku nie zabrakło informacji na temat konferencji Apple'a, tabletu Samsung Galaxy oraz zbliżających się konferencji branżowych.
W pierwszej odsłonie nowego sezonu twórcy przedstawili najważniejsze informacje z ubiegłego tygodnia z konferencją Apple'a na czele. Podczas niej zaprezentowano m.in. nowe wersje iPoda Nano i iPoda Shuffle, iTunes 10 oraz tańsze i mniejsze Apple TV.
Ponadto widzowie mieli okazję poznać możliwości tabletu Samsung Galaxy i dowiedzieć się, ile kosztuje dostęp do Internetu w krajach rozwijających się. Twórcy programu przypomnieli o zbliżających się konferencjach branżowych.
- odcinek da się obejrzeć poniżej:
Samsung GALAXY Tab, HTC Desire, Telewizja vs. Internet - Webshake TV 33
Już w tym tygodniu osoby zawodowo związane ze światem Internetu spotkają się w Rzeszowie na Internet Beta 2010, a pod koniec miesiąca w Poznaniu na e-nnovation. W najnowszym odcinku można także przyjrzeć się dyskusji na temat "Telewizja kontra Internet".
Nowy sezon to także nowe konkursy. Tym razem do wygrania iPod Shuffle. Szczegóły na www.webshake.tv/konkurs.