Wehikuł czasu za jedyne 100 000 dolarów

Wehikuł czasu za jedyne 100 000 dolarów18.08.2010 22:00
Wehikuł czasu za jedyne 100 000 dolarów
Marek Maruszczak

Naprawdę wystawiono na sprzedaż maszynę do podróży w czasie napędzaną ciekłym eterem. Żart czy próba wyłudzenia pieniędzy?

Naprawdę wystawiono na sprzedaż maszynę do podróży w czasie napędzaną ciekłym eterem. Żart czy próba wyłudzenia pieniędzy?

Wehikuł czasu

Przypuszczam, że oferta to dowcip w rodzaju aukcji oferujących krzyż spod Pałacu Prezydenckiego z odbiorem we własnym zakresie lub powietrze z USA w foliowej jednorazówce. Tym razem jednak żartowniś postarał się o naprawdę ciekawie wyglądający gadżet.

Wehikuł czasu 1

Według opisu na stronie ETSY urządzenie powstało w laboratorium Watts Industries. Z innych ofert tego samego użytkownika można się dowiedzieć, że wehikuł czasu to nie jedyna steampunkowa maszyna, jaką skonstruowali.

Wehikuł czasu 2

Maszyna do podróży w czasie jest najdroższym gadżetem znajdującym się w ofercie Watts Industries. Firmie należy pogratulować świetnego pomysłu na rozreklamowanie swoich produktów. Choć nikt prawdopodobnie nie uwierzy w skuteczność kosztownej maszyny, to rozgłos zdobyty dzięki tej ofercie przyczyni się do zwiększonego zainteresowania tańszymi produktami.

Wehikuł czasu 3

Według konstruktora, aby rozpocząć podróż w czasie, wystarczy dopilnować, aby pojemnik z ciekłym eterem był pełny i nakręcić zegarowy mechanizm umieszczony na górze urządzenia.

Wehikuł czasu 4

Abstrahując od użyteczności urządzenia, trzeba przyznać, że jest po prostu ładne. Typowo steampunkowy projekt byłby świetną ozdobną lampką, gdyby tylko jego cena była tysiąckrotnie niższa

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)