Wello. Obudowa będąca... prywatnym lekarzem

Wello. Obudowa będąca... prywatnym lekarzem

Wello. Obudowa będąca... prywatnym lekarzem
Adam Bednarek
14.03.2014 08:01

Jest masa gadżetów, które teoretycznie ułatwiają nam życie, ale tak naprawdę moglibyśmy się bez nich obejść. Wello wydaje się być dodatkiem, który naprawdę warto mieć, bo nie tylko ułatwi nam życie, ale może je także... uratować.

I nie ma w tym cienia przesady. Na pierwszy rzut oka Wello to zwykła obudowa do smartfona. Wyróżnia się jednak czujnikami, które pozwalają monitorować stan naszego zdrowia.

Wystarczy przyłożyć palec na kilka sekund, by otrzymać podstawowe wyniki badań. Wello sprawdza puls, ciśnienie, temperaturę, a nawet płuca. Owszem, to podstawy, ale gdy nagle zobaczymy, że wyniki się nie zgadzają, to od razu wiadomo, że warto odwiedzić lekarza.

Tym bardziej że za pomocą Wello badania możemy robić wszędzie i zawsze. Obudowa dopasowana jest do iPhone'a 5 oraz 5S, ale współpracuje także z innymi modelami, także działającymi na Androidzie – tyle że „na odległość”, łącząc się za pomocą Bluetooth.

Cena? 150 euro. Niby sporo, ale przecież na zdrowiu się nie oszczędza. Warto mieć pod ręką prywatnego lekarza, który przyjmie nas w każdej chwili. I to bez kolejki!

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)