WhatShouldIReadNext.com

WhatShouldIReadNext.com13.11.2007 18:00
Paweł Cebula

Strona WhatShouldIReadNext.com to bardzo ciekawa propozycja dla ludzi, którzy uwielbiają czytać a czasami mają problem z wyborem następnej książki, która zostanie przez nich przeczytana. Z ratunkiem przychodzi tutaj właśnie ta strona. Sposób działania jest banalny - wystarczy wejść na stronę i wpisać autora, oraz tytuł książki jaką czytaliśmy (np. ostatniej, lub ulubionej). System wygeneruje dla Nas listę książek, które powinny spełniać Nasze wymagania.

Ktoś z pewnością zauważy, że serwis jest w języku angielskim i po wpisaniu polskiego tytułu niestety nic nie zostanie Nam zaoferowane. Nie pozostaje nic innego jak wpisanie nazwy autora i tytyułu w języku angielskim.

Dla osób, które oczekują bardziej dokładnych propozycji proponuje założenie konta na tej stronie, pozwoli to na tworzenie list sugerowanych książek, które jeszcze bardziej powinny trafiać w gusta czytelnika. Co do samego funkcjonowania - nie wiadomo na jakiej zasadzie książki są proponowane i jakiego rodzaju algorytm wykorzystuje w proponowaniu książek.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)