Wideo dokument z Halo 3: ODST

halo-3-odst-1
halo-3-odst-1
Michał Rogowski

31.07.2009 11:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ciekawie się ostatnio dzieje w uniwersum Halo, wczoraj Szymon starał się podsumować ważne wydarzenia z tego świata. Dziś Bungie wypuściło wideo dokument, w którym sierżant Eddie Buck wprowadza nas do swojej drużyny twardzieli. Przy okazji też krótko opowiada o nowych broniach i gadżetach, którymi przyjdzie nam się posługiwać w walkach z rasą Covenant.

Ciekawie się ostatnio dzieje w uniwersum Halo, wczoraj Szymon starał się podsumować ważne wydarzenia z tego świata. Dziś Bungie wypuściło wideo dokument, w którym *sierżant Eddie Buck *wprowadza nas do swojej drużyny twardzieli. Przy okazji też krótko opowiada o nowych broniach i gadżetach, którymi przyjdzie nam się posługiwać w walkach z rasą Covenant.

Halo 3: ODST ViDoc - Desperate Measures

Seria Halo to jeden z najważniejszych symboli konsoli Microsoftu. Nic dziwnego, że kolejna część wzbudza tyle emocji wśród graczy. Mnie osobiście dziwi ten cały „hype” na trzecią część gry. Dla mnie ta gra ma zbyt cukierkowy styl. Nie mogę jej oczywiście odmówić emocjonującego trybu multiplayer, jednego z lepszych na Xbox LIVE.

Według mnie ODST będzie właśnie taką, leciutko brutalniejszą wersją Halo 3, która wreszcie zaoferuje konsolowcom grafikę godną Xboksa360. Czekam z niecierpliwością na premierę gry, która odbędzie się 22 sierpnia.

Źródło: Kotaku

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)