Wiedźmin 2 lepszy na Xboxie 360

Wiedźmin 2 lepszy na Xboxie 360

Wiedźmin 2 lepszy na Xboxie 360
Mateusz Gajewski
13.07.2011 19:59

John Mamais ze studia CD Projekt RED w swoim wywiadzie dla Xbox 360 Magazine zapowiedział, że konsolowa wersja Wiedźmina 2 ma wyglądać dużo lepiej od wersji PC.

*John Mamais *ze studia CD Projekt RED w swoim wywiadzie dla Xbox 360 Magazine zapowiedział, że konsolowa wersja Wiedźmina 2 ma wyglądać dużo lepiej od wersji PC.

W swoim wywiadzie powiedział także, że taki stan rzeczy można zawdzięczać tylko temu, iż gra ukazała się wcześniej na PC. Wpłynęło to na liczbę komentarzy ze strony samych graczy, dzięki czemu studio wiedziało co należy w grze poprawić.

Wypuszczenie wersji PC wcześniej od wersji Xbox 360 dało nam wgląd w to, co sami gracze chcieliby w tym tytule zmienić i w efekcie większość zmian w wersji Xbox 360 opiera się na feedbacku otrzymanym od nich

Zapytany o graficzną stronę Wiedźmina 2 na Xbox 360 John odpowiedział:

Mówiąc o grafice, znajdujemy sprytne sposoby optymalizacji gry, które dostarczają nam znakomitych rezultatów. Czujemy, że możemy stworzyć grę na Xboxa 360, która będzie porównywalna do co najmniej standardowych średnich ustawień na PC. (...) Biorąc pod uwagę fakt, iż Xbox 360 jest zamkniętym systemem będziemy w stanie maksymalizować dostępną moc obliczeniową i w rezultacie dostarczyć bardzo wciągające doświadczenie, kiedy porównywalibyście grę do Wiedźmina 2 na PC, ale także do wszystkich ostatnich gier Xboxa 360.

Fanatycy PC mają powody do dumy, ale z drugiej strony miłośnicy Xboxa 360 mogą się cieszyć, że dostaną dużo lepszą grę pod względem zawartości. Szkoda, że w tej całej gonitwie zapomniano o konsoli Sony.

Źródło: 360magazine

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)