Wiedźmin - Netflix wznawia prace nad serialem. Aktorzy powrócą na plan już wkrótce

Wiedźmin - Netflix wznawia prace nad serialem. Aktorzy powrócą na plan już wkrótce15.07.2020 11:35
Ekipa wraca na plan drugiego sezonu Wiedźmina
Ekipa wraca na plan drugiego sezonu Wiedźmina
Źródło zdjęć: © fot. materiały prasowe
Klaudia Stawska-Magdziak

Ekipa Netfliksa już powróciła na plan serialu Wiedźmin. Na razie są to osoby odpowiedzialne za pre-produkcję, jednak już niedługo aktorzy również mają wrócić do pracy. Kiedy drugi sezon Wiedźmina?

W związku z pandemią COVID-19 Netflix musiał przerwać prace nad oczekiwanym przez widzów drugim sezonem serialu Wiedźmin. Łagodzenie przepisów dotyczących zasad bezpieczeństwa na całym świecie, pozwoliło jednak ekipie powrócić na plan serialu.

Jak podaje Redanian Intelligence, studio Arborfield ruszyło z powrotem z pre-produkcją. Ich zadaniem jest przygotowanie wszystkiego pod kątem rozpoczęcia zdjęć, w tym m.in. budowę scenografii. Największym przedsięwzięciem jest zbudowanie miast mających reprezentować Oxenfurt i Gors Valen, więc ekipa nie ma wiele czasu, nim aktorzy powrócą na plan.

Zdjęcia mają zostać wznowione już 17 sierpnia i wtedy również mamy szansę, by dowiedzieć się więcej na temat samego drugiego sezonu. Na razie nie wiemy jednak nawet, jak bardzo pięciomiesięczne wstrzymanie produkcji opóźni premierę kolejnych odcinków.

Przypominamy, że pierwotnie drugi sezon Wiedźmina mieliśmy zobaczyć w przyszłym roku. Jest duża szansa, że będzie to druga połowa 2021 roku, więc wszyscy fani muszą wykazać się jeszcze odrobiną cierpliwości. Jednak jeśli nie możecie się doczekać, to przeczytajcie, co do tej pory zdradziła showrunnerka Lauren S. Hissrich.

Kilka tygodni temu pojawiły się również plotki, że poza Wiedźminem, Netflix planuje rozpocząć pracę nad kolejnym serialem fantasy inspirowanym polską kulturą. Ma on rzekomo nawiązywać do mitologii słowiańskiej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)