Wielki patch dla Team fortress 2 (PC) już w drodze

Wielki patch dla Team fortress 2 (PC) już w drodze13.12.2008 20:19
Igor Chrustek

Posiadacze komputerowej wersji Team Fortress 2 na dniach otrzymają, według twórców, całkiem konkretny patch dla gry, który wprowadzi sporo zmian do gry. Właściciele Xboksowej wersji TF2 nie zostali pominięci. Valve mówi: wciąż pracujemy nad łatką dla TF2 w wersji na Xboksa 360, która będzie zawierać wszystko to, co w ciągu ostatniego roku trafiło na PC.

Posiadacze komputerowej wersji Team Fortress 2 na dniach otrzymają, według twórców, całkiem konkretny patch dla gry, który wprowadzi sporo zmian do gry. Właściciele Xboksowej wersji* TF2* nie zostali pominięci. Valve mówi: *wciąż pracujemy nad łatką dla TF2 w wersji na Xboksa 360, która będzie zawierać wszystko to, co w ciągu ostatniego roku trafiło na PC. *

Kompletna lista zmian znajduje się na stronie Valve. Zmiany dotyczą głównie klas postaci. Chodzi o odblokowanie wyższego poziomu umiejętności każdej z klas. Valve dodatkowo zamierza wnieść kilka poprawek w kwestii silnika graficznego. Chcemy wprowadzić kilka przydatnych usprawnień z naszego innego produktu - Left 4 Dead do świata Team Fortress 2. PC otrzyma łatkę już za kilka dni.

Źródło: Valve

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)