Wielkość ma znaczenie - list Sackboya do Amerykanów

Wielkość ma znaczenie - list Sackboya do Amerykanów

Wielkość ma znaczenie - list Sackboya do Amerykanów
Mateusz Gajewski
01.11.2008 10:03

Moi przyjaciele Amerykanie,

To ja... Sackboy. Teraz, kiedy już możecie pójść do lokalnego sklepu i nabyć swoją kopię LittleBigPlanet, ja mogę wreszcie zająć się innymi sprawami, które są dla mnie ważne, a różnią się od grania i tworzenia! Dlatego też chciałbym z tej okazji podzielić się z Wami informacją, na którą warto skierować swoją uwagę.

Moi przyjaciele Amerykanie,

*To ja... Sackboy. Teraz, kiedy już możecie pójść do lokalnego sklepu i nabyć swoją kopię LittleBigPlanet, ja mogę wreszcie zająć się innymi sprawami, które są dla mnie ważne, a różnią się od grania i tworzenia! Dlatego też chciałbym z tej okazji podzielić się z Wami informacją, na którą warto skierować swoją uwagę. *

Jak dobrze wiecie w Waszym kraju jest czas wyboru prezydenta, jednak nie wszystko koncentruje się na Demokratach, czy Republikanach. Są ważniejsze sprawy, w które chciałbym abyś TY się zaangażował!

W 2006 roku Międzynarodowy Związek Astrologiczny zdeklasował Pluton, najmniejszą planetę Układu Słonecznego, który od tej pory miał być określany mianem planety karłowatej. To czysta parodia i naszym zadaniem jest stanąć ramię w ramię, aby przywrócić Plutona do Układu Słonecznego, jako LittleBigPlanet. Dołączcie więc do mnie, do Sackboya, aby pomóc mi zdobyć potrzebną liczbę podpisów, by Pluton powrócił do Układu Słonecznego!

Stworzyłem nawet film wideo, propagujący naszą kampanię, którym możecie się podzielić ze swoimi znajomymi. Ponadto zarejestrujcie się na stronie kampanii, abym mógł Was informować o wszystkich nowościach.

Proposition Pluto

[...]

*Dziękuję za poświęcony mi czas, *

na imię mam Sackboy, i pochwalam to przesłanie!

Ciekawy sposób na kolejną reklamę LittleBigPlanet, nieprawdaż? Swoją drogą, ciekawe kto wpadł na tak odważny pomysł. Wszystko wygląda bardzo kolorowo, jednak z drugiej strony trzeba przyznać, że coś w tym jest. Nazwanie Plutona określeniem LittleBigPlanet jest raczej mało prawdopodobne, ale pomyślcie jaki gra otrzyma dzięki temu rozgłos...

Źródło: playstation blog

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)