Wilkołak to kiepski remake wilka z New Moon!

Strona głównaWilkołak to kiepski remake wilka z New Moon!
20.02.2010 11:11
Wilkołak to kiepski remake wilka z New Moon!
Ireneusz Podsobiński
Ireneusz Podsobiński

Nie wiedzieliście? Przecież to takie oczywiste. Jeśli mimo tego jesteście sceptycznie nastawieni do stwierdzenia z tytułu, przeczytajcie, co na ten temat ma do powiedzenia pewna fanka Zmierzchu. Czuję się autentycznie oświecony.

bESrmQBh

Nie wiedzieliście? Przecież to takie oczywiste. Jeśli mimo tego jesteście sceptycznie nastawieni do stwierdzenia z tytułu, przeczytajcie, co na ten temat ma do powiedzenia pewna fanka Zmierzchu. Czuję się autentycznie oświecony.

Niejaka Kayla Patterson była bardzo rozczarowana po seansie Wilkołaka. Tak bardzo, że postanowiła napisać e-maila do studia Universal ze skargą. Oto jego treść:

[cytat]Ten film był kompletnym marnotrawstwem i uważam, że obraża wszystkich fanów Zmierzchu na całym świecie, wliczając w to mnie. Po pierwsze, była to kompletna przeróbka wilczego stada z Księżyca w nowiu. Film daje złe świadectwo wilkołakom i pokazuje ich jako zdeformowana mutacja wściekłego psa. Zaczęłam lubić wilkołaki, gdy zobaczyłam Jacoba Blacka na dużym ekranie w całej jego świetności. Tak było, dopóki nie zobaczyłam waszą kiepską przeróbkę tego, co nazywacie 'wilkołakiem'. Nie wiem, jak możecie żyć ze sobą za zrobienie tego w ten sposób. Gdybym ja zrobiła ten film, wstydziłabym się do niego przyznawać. Jak może wilkołaka zabić srebrna kula? Lepiej, widzieliście transformację mężczyzny, który rzekomo miał być wilkiem? Siedzi na jakimś krześle, a jego całe ciało zmienia się w zmutowane dziwadło. Gdybyście widzieli transformację Jacoba Blacka (Taylor Lautner), zauważylibyście, że jego zmiana nie wygląda sztucznie i tanio. Wy mi powiedzcie, kto wygląda na lepszego wilkołaka. Wasz głupi Wilk nie załapał się nawet na szczyt listy najlepiej zarabiających filmów; Walentynki z Taylorem Lautnerem![/cytat]

bESrmQBj

Pamiętajcie o tym, gdy w następny weekend wybierzecie się na Wilkołaka - może chociaż Wy się tak nie rozczarujecie. A studio Universal powinno się wstydzić - nieładnie tak deformować wizerunek pięknego wilkołaka. Dziękuję ci droga fanko, byłem zaślepiony klasyką i nie zauważałem tak oczywistych rzeczy...

A dla porównania, kto jest lepszym wilkołakiem (tutaj nie ma się nawet nad czym zastanawiać):

381006627429957354
Źródło zdjęć: © [źródło](http://niezlekino.pl/images/2010/02/JacobBlackWolfandHumanjacobblack7318952457351.jpg)

Foto: UIP, Monolith

bESrmQBp

Źródło: Latino Review

Udostępnij:
bESrmQBt
Komentarze (0)
bESrmQCf