Windows 8 pozwoli grać w gry z Xboxa 360

Windows 8 pozwoli grać w gry z Xboxa 360

fot. aleptu.com
fot. aleptu.com
Mateusz Gajewski
11.07.2011 20:24

No tego to jeszcze nie grali. Po sieci krążą plotki, że nowy Windows pozwoli uruchamiać na kompie gry z Xboxa 360!

No tego to jeszcze nie grali. Po sieci krążą plotki, że nowy Windows pozwoli uruchamiać na kompie gry z Xboxa 360!

Dokładnie tak - wiem, że wydaje się to niewiarygodne, ale to prawda! Ale już studzę Wasze rozpalone temperamenty - to tylko plotki. Ok, ale od początku...

Portale Teknylate.com i Insideris.com weszły w posiadanie bardzo ciekawych informacji, które mówią - jak mogliście przeczytać we wstępie - że Windows 8 ma być systemem operacyjnym, który pozwoli odpalać na komputerach PC gry z konsoli Xbox 360. Trochę mi się to wydaje podejrzane i zbyt przekoloryzowane - no dobra, dzisiejsze kompy mają potężną moc obliczeniową, ale nikt nie buduje konsoli po to, aby później móc uruchamiać jej gry na kompie. Microsoft w takim przypadku strzeliłby sobie gola na własną bramkę.

Owa PLOTKA mówi o tym, że za pomocą komputera z Windows 8 będziemy w stanie swobodnie żonglować zakładkami dashboardu konsoli, a także zaglądać na rynek usług Xbox Live. Samo uruchamianie gier ma się odbywać bez konieczności łączenia konsoli z kompem (początkowo myślałem, że komp będzie wyświetlał obraz z Xboxa 360).

Powiem Wam szczerze, że jakoś ta plotka mnie nie przekonuje. Uważam, że Microsoft nie jest na tyle głupi, żeby strzelać sobie samobója. Wszakże kto wtedy chciałby inwestować w ich konsolę?

Źródło: velocitygamer

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)