WiPot - woda na kawę gotowa bez wstawania z łóżka. Czajnik sterowany smartfonem

WiPot - woda na kawę gotowa bez wstawania z łóżka. Czajnik sterowany smartfonem
10.12.2014 18:07
Zdjęcie kobiety pochodzi z serwisu shutterstock.com
Zdjęcie kobiety pochodzi z serwisu shutterstock.com
Adam Bednarek
Adam Bednarek

Wstajesz rano i nie musisz czekać na to, aż zagotuje się woda na kawę - przychodzisz na gotowe. Tę piękną wizję może zrealizować wiPot, czajnik z Indiegogo.

Wprawdzie opcja ustawiania godziny, na którą woda ma być zagotowana, w nowoczesnych czajnikach czy ekspresach do kawy nie jest niczym nowym. Tyle że wiPot ten pomysł rozszerza i rozbudowuje, dołączając do wszystkiego… smartfon.

wiPot - inteligentny czajnik

To właśnie za jego pomocą wydajemy wszelkie komendy czajnikowi. Na przykład - zagotuj wodę. Ale nie taką zwykłą! Możemy wybrać temperaturę, do jakiej ma dojść. To wbrew pozorom bardzo ważne, bo różne rodzaje herbaty powinny być zagotowane w konkretnej temperaturze - np. dla yerba mate idealna to 75 stopni.

Jako że wszystkim zarządzamy z poziomu aplikacji, nie musimy wstawać, uruchamiać czajnika i czekać. Siedząc przy biurku lub na kanapie “odpalimy” wiPota na odległość, wstając do kuchni dopiero wtedy, gdy będzie można zaparzyć herbatę lub kawę. Jaka wygoda!

Kawa zawsze o ustalonej godzinie

381852143684304618

Aplikacja pokaże również, ile wody jest w czajniku i pozwoli ustawić gotowanie na konkretną godzinę - czyli woda może być gotowa zaraz po tym, jak wstaniemy albo codziennie o 20:00, bo akurat wtedy siadamy przed telewizorem i oglądamy serial.

WiPot łączy się ze smartfonem dzięki WiFi. Kiedy po wyjściu z domu znowu znajdziemy się w zasięgu sieci, czajnik zapyta nas, czy przygotować wodę. Wracacie zmęczeni z domu lub pracy i od razu czeka na was (prawie gotowa) kawa. Zachęcające do zakupu, prawda?

381852143684501226

Premiera wiPot w lipcu 2015 roku. “Inteligentny czajnik” możecie kupić na portalu Indiegogo za 150 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)