Wirtualna Polska zapowiada całkowicie odmienioną WPTv

Wirtualna Polska zapowiada całkowicie odmienioną WPTv21.10.2008 12:00
Wirtualna Polska zapowiada całkowicie odmienioną WPTv
Paweł Cebula

Praktycznie wszystkie większe polskie portale internetowe posiadają swoje usługi pozwalające na oglądanie telewizji - Onet.tv, Interia.tv, czy WPTV. W przypadku tej ostatniej szykują się ogromne zmiany.

Praktycznie wszystkie większe polskie portale internetowe posiadają swoje usługi pozwalające na oglądanie telewizji - Onet.tv, Interia.tv, czy WPTV. W przypadku tej ostatniej szykują się ogromne zmiany.

Telewizja Wirtualnej Polski funkcjonuje już od dłuższego czasu. Najwidoczniej odpowiednie osoby uznały, że czas na zmiany. W najbliższym czasie możemy spodziewać się wprowadzenia możliwości personalizacji WPTv.

Możemy także przypuszczać, że zmiany nie ominą także odtwarzacza, który generować będzie obraz lepszej jakości, bez jeszcze większego obciążania łącza internetowego - wszystko w celu zaoferowania jak najwyższej jakości materiałów.

W przypadku WPTv za najmniej fortunny element tej usługi uważam nazwę domeny WPTv.wp.pl i ta również ma zostać zmienione na - najprawdopodobniej - jakąś bardziej przystępną i bardziej zapadającą w pamięć użytkownika. Przy okazji zmiany adresu zmieniony zostanie także wygląd strony, który moim zdaniem w tej chwili jest nieco zbyt mroczny.

Wirtualna Polska zamierza w sposób bardzo znaczący zwiększyć ilość dostępnych materiałów, zapraszając tym samym użytkowników do tworzenia swoich materiałów wideo.

Czy nowa wersja WPTV będzie faktycznie tak dobra jak jest zapowiadana? Na tę chwilę mogę powiedzieć, że żadnemu ze wspomnianych portali nie udało się przyciągnąć mnie (jako użytkownika) do regularnego korzystania z ich telewizji - miało na to wpływ wiele czynników (problemy z odtwarzaniem, mało ciekawe materiały wideo), dlatego też niecierpliwie czekam na nową odsłonę WPTv.

Źródło: Media2

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)