Włatcy móch w kinach

Włatcy móch w kinach14.10.2007 13:21
Michał Szukalski

Rozpoczęła się produkcja pełnometrażowego filmu opartego na serialu Włatcy móch. Scenariusz zostanie napisany przez Bartosza Kędzierskiego. O fabule nie wiemy wiele ? twórcy nadają jej ostatnie szlify i jak na razie mogą zapewnić jedynie, że będzie rozbudowana. Premiera planowana jest w styczniu 2009 roku.

Rozpoczęła się produkcja pełnometrażowego filmu opartego na serialu* Włatcy móch*. Scenariusz zostanie napisany przez Bartosza Kędzierskiego. O fabule nie wiemy wiele ? twórcy nadają jej ostatnie szlify i jak na razie mogą zapewnić jedynie, że będzie rozbudowana. Premiera planowana jest w styczniu 2009 roku.

Władcy móch to serial stworzony przez grupę RMG, składający się (jak na razie) z 30 odcinków skupionych w 3 sezonach. Jest on emitowany wieczorową porą w TV4. Głównymi bohaterami są Konieczko, Czesio, Anusiak i Maślana. Każdy z nich jest niesfornym, dziwnym drugoklasistą. Poza chłopcami ważną rolę odgrywa nauczycielka nauczania początkowego Pani Frał oraz higienistka.

Pierwsza emisja* Włatców* w telewizji odbyła się 14 listopada 2006 roku. Na zakończenie dodam, że z pozoru serial dla dzieci jest tak na prawdę przeznaczony dla widzów dorosłych. Każdy odcinek obfituje w wulgaryzmy i kolokwializmy.

Poszczególnie sezony można także kupić w formie wydania na DVD.

Źródło: stopklatka

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)