Wojenne kung fu [zwiastun]

Strona głównaWojenne kung fu [zwiastun]
04.03.2011 13:05
Wojenne kung fu [zwiastun]
Michał Nowak
Michał Nowak

Zamaskowany obrońca pojawia się nocą, aby strzec porządku na ulicach okupowanego Szanghaju. Do walki z mafią, wojskiem i szpiegami wystarczają mu jego własne zdolności kopania po gębie. Jakkolwiek śmiesznie by to nie brzmiało, film wyszedł spod ręki Andrew Lau'a, reżysera Infernal Affairs (filmu przerobionego przez Martina Scorsese na oskarową Infiltrację), dlatego mamy prawo oczekiwać porządnego kina. Pełen akcji zwiastun Legend of the Fist: The Return of Chen Zhen w dalszej części wpisu.

bETMovYl

Zamaskowany obrońca pojawia się nocą, aby strzec porządku na ulicach okupowanego Szanghaju. Do walki z mafią, wojskiem i szpiegami wystarczają mu jego własne zdolności kopania po gębie. Jakkolwiek śmiesznie by to nie brzmiało, film wyszedł spod ręki Andrew Lau'a, reżysera Infernal Affairs (filmu przerobionego przez Martina Scorsese na oskarową Infiltrację), dlatego mamy prawo oczekiwać porządnego kina. Pełen akcji zwiastun *Legend of the Fist: The Return of Chen Zhen *w dalszej części wpisu.

Fabuła: Po 1925 roku Chiny zostają rozdarte przez międzynarodowy konflikt, a Japonia staje się największą potęgą w całej Azji. W Szanghaju pojawiają się szemrani goście, chcący przejąć władzę nad krajem. Do miasta powraca Chen Zhen, który walczył wcześniej w Europie. Mężczyzna za dnia udaje kolejnego zobojętniałego playboya, lecz nocą zakłada maskę i przywraca porządek w mieście.

*Legend of the Fist: The Return of Chen Zhen *wyreżyserował Andrew Law. W roli głównej występuje Donnie Yen (Ip Man 1 & 2). Premiera w amerykańskich kinach nastąpi 22 kwietnia 2011.

bETMovYn

[photo position="inside"]63795[/photo]

foto: /Film, Apple

Źródło: /Film

Udostępnij:
bETMovYx
Komentarze (0)
bETMovZj