Wolffepack - plecak, którego nie musimy zdejmować. Wygodny dostęp do schowanych rzeczy

Plecak, jak sama nazwa sugeruje, nosimy na plecach. Nie zawsze jest to jednak wygodne, bo czasami musimy go zdjąć lub przewiesić, by coś wyciągnąć, a później znowu go założyć. Wolffepack w znaczący sposób to ułatwia.

Wolffepack - plecak, którego nie musimy zdejmować. Wygodny dostęp do schowanych rzeczy
Adam Bednarek

24.10.2014 08:20

Wolffepack - oryginalny plecak na Kickstarterze

Wolffepacka teoretycznie nie ściągamy z pleców - nadal mamy “szelki” na sobie. Za pomocą specjalnej linki plecak jest spuszczany, więc możemy chwycić i przyciągnąć go jak torbę, wyciągając potrzebne nam rzeczy.

Obraz

Wiem, pewnie pomyślicie sobie, że to fajny bajer, ale w sumie niepotrzebny. OK, zdejmowanie plecaka i ponowne go zakładanie może i nie jest specjalnie komfortowe, ale nie jest też na tyle uciążliwe, żeby się tym przejmować.

Na początku też tak pomyślałem, ale twórcy zastosowaniem Wolffepacka mnie przekonali. Wyobraźcie sobie, że wchodzicie do zatłoczonego autobusu czy windy. Mając na sobie “tradycyjny” plecak każde ściąganie go to kłopot i dodatkowe zamieszanie. Tutaj nie zajmujemy wiele miejsca, szybko biorąc plecak na ręce.

W ten sposób wygodnie siądziemy w autobusie czy pociągu. Albo schowamy cenne rzeczy, gdy poczujemy zagrożenie. W tłoku lepiej mieć plecak na widoku, żeby ustrzec się przed kieszonkowcem.

Sprytny pomysł

Obraz

Twórcy Wolffepack mnie kupili, bo sam wszystkie klamoty noszę przeważnie w plecaku i ściąganie go lub przewieszanie często przeszkadza, szczególnie na rowerze.

Minusem Wolffepack może być cena - 85 funtów. Z drugiej strony porządne plecaki też tanie nie są, więc nie dla wszystkich będzie to szok.

Wolffepack pojawi się w maju. Na Kickstarterze twórcy sprzedają plecak w dwóch wariantach - miejskim i podróżniczym:

Obraz
Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.