WonderCube: lepiej mieć tę kostkę przy sobie. Naładuje smartfona i zastąpi latarkę

WonderCube: lepiej mieć tę kostkę przy sobie. Naładuje smartfona i zastąpi latarkę
Adam Bednarek

20.05.2015 17:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po co mieć ze sobą kilka gadżetów, skoro wszystkie niezbędne rzeczy mogą znaleźć się w malutkiej kostce. Poznajcie niepozorny WonderCube.

Nigdy nie wiemy co nas w życiu spotka. Rozładuje się telefon, a my nie mamy dostępu do prądu. Chcemy coś zgrać, ale nie mamy przy sobie kabla. Chcemy oświetlić sobie drogę, ale kto nosi ze sobą latarkę?

Wszystkie te problemy w sprytny sposób rozwiązuje WonderCube.

WonderCube LaunchVideo Mar11

To osiem przydatnych gadżetów zapakowanych w małą, niepozorną kosteczkę. Tymczasem gadżet, niczym Transformer, może się rozwinąć, zaskakując możliwościami.

Obraz

I są to naprawdę przydatne umiejętności. Szczególnie podoba mi się możliwość naładowania gadżetu za pomocą zwykłej baterii. Przydatne może okazać się też wejście na karty pamięci czy zwykła możliwość podłączenia urządzenia np. do komputera. Niby nic, ale mnie już zdarzało się narzekać, że nie mam przy sobie kabla.

Obraz

Największym plusem WonderCube jest rozmiar. Niewielką kosteczkę łatwo przypiąć do kluczy lub nawet schować w torbie czy plecaku. Pewnie nie będzie to gadżet, z którego korzysta się dzień w dzień, ale mogę się założyć, że przytrafią się takie momenty, w których właściciel nie będzie żałował zakupu.

Obraz

Choć trzeba przyznać, że nad inwestycją trzeba się zastanowić. Gadżet na portalu Indiegogo można było kupić za 55 dolarów. Gdy trafi do ogólnej sprzedaży, będzie kosztował już 69 dolarów.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)