Woodstock na żywo w sieci

Woodstock na żywo w sieci

Woodstock na żywo w sieci
Gniewomir Świechowski
23.07.2009 19:00

Na Woodstocku nie zabraknie komputerowych akcentów, a ci którzy nie trafia na imprezę będą mogli obejrzeć koncerty na żywo.

Na Woodstocku nie zabraknie komputerowych akcentów, a ci którzy nie trafia na imprezę będą mogli obejrzeć koncerty na żywo.

Głównymi atrakcjami imprezy ma być Juliette Lewis, Guano Apes, Volbeat oraz The Futureheads. Zagrają także polskie zespoły, w tym Dżem i Voo Voo. Będzie się działo również w sieci, bo ci którzy nie dotrą, będą mogli śledzić koncerty odbywające się na dużej scenie na Onet.tv.

Przystanek Woodstock 2009 - KTO ZAGRA?

Na miejscu kilka atrakcji okraszonych zdrową dawką reklamy zaoferuje sponsor trzeciego dnia festiwalu, czyli Allegro. Skontrują to przeciwnicy komercji, bo własne stanowisko przygotowują miłośnicy wolnego oprogramowania.

[cytat]Będziemy rozdawać płytki i ulotki, ewangelizować, wyjaśniać, prezentować i zachęcać - oraz, rzecz jasna, świetnie się przy tym bawić! - zapowiadają.[/cytat]

Pojawi się też akcent z vBety. Wybieram się na festiwal w ramach współpracy salon24.pl (disclaimer: dla którego również pracuję) i Rzecznika Praw Obywatelskich Jana Kochanowskiego i WOŚP. W ramach konkursu blogerów będziemy szukać odpowiedzi na pytanie "Czym jest dla mnie wolność?".

Tak więc do zobaczenia. Czas powalczyć ze stereotypem komputerowca we flanelowej koszuli zdmuchującego okruszki pizzy z klawiatury, gdy reszta świata się bawi. :)

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)