Wrocław. Nagi mężczyzna pod fabryką LG Chem żegna się z pracą

Wrocław. Nagi mężczyzna pod fabryką LG Chem żegna się z pracą

Wrocław. Nagi mężczyzna pod fabryką LG Chem żegna się z pracą
Arkadiusz Stando
23.01.2021 12:53

Jak donosi Gazeta Wrocławska, w środę wieczorem przed halą LG Chem przespacerował się nagi mężczyzna. Jak twierdzą pracownicy firmy, wyraził w ten sposób swoją frustrację związaną ze zwolnieniem.

Hale produkcyjne LG Chem znajdują się w Biskupicach Podgórnych na południe od Wrocławia. W 2019 roku w zakładzie pracowało już około 2000 osób. Firma jednak rozwija swoje działy i do 2022 roku planuje zatrudniać już 6 tysięcy pracowników. Przy tak dużej liczbie ludzi nie trudno o dziwne sytuacje.

I tak było w środę. Po sieci krążą zdjęcia i filmiki przedstawiające nagiego mężczyznę pokazującego środkowy palec w kierunku hal LG Chem. Podobno w ten sposób miał rozstać się z pracą. Na początku pojawiły się teorię, że był to jeden z Koreańczyków pracujących w firmie. Jednakże przedstawiciele LG Chem zaprzeczyli tym informacjom. W Korei zdarzają się tego typu sytuacje, gdy pracownicy chcą zbyt sfrustrowani ciężką pracą, brakiem snu i samotnością.

"Byliśmy zaskoczeni. On był nagi, podczas takiej zimnej pogody. Okryliśmy go, musieliśmy zawołać karetkę, medycy go zbadali. To pracownik firmy outsourcingowej, obywatel Ukrainy, prawdopodobnie wypił alkohol i dlatego pojawił się w takim stanie" - mówi dla Gazety Wrocławskiej jeden z menedżerów spółki LG Energy Solution. W momencie incydentu nie był już pracownikiem LG Chem.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (36)