Wrogowie Batmana ? kogo moglibyśmy zobaczyć w trzeciej części?

Łukasz Mantiuk

04.08.2008 12:00, aktual.: 15.01.2022 15:46

Scenarzysta Mrocznego Rycerza podał niedawno do wiadomości, że w trzeciej części przygód Człowieka Nietoperza poznamy nowych wrogów bohatera, których do tej pory nie mieliśmy okazji zobaczyć w filmach. Skoro widzieliśmy Pingwina, Dwie Twarze, Kobietę-Kota, Mr. Freeze, Trujący Bluszcz, Jokera, Człowieka-Zagadkę oraz Stracha na Wróble to, kogo przyjdzie nam teraz oglądać? Oto kilka interesujących złoczyńców z komiksów o Batmanie ? czy kogoś znajdziemy w filmie? Niewiadomo.

Scenarzysta , a zagra go Johnny Depp. Co Wy na to, aby w 2011 zobaczyć tego samego aktora w tej samej roli, ale w zupełnie innym filmie? Byłby naprawdę interesująco.

Bane

Wychował się w więzieniu, perfekcyjnie wyćwiczony, silny, szybki i niezwykle rozwinięty fizycznie. Nie dość, że silny to jeszcze niesamowicie inteligentny i oczytany. W więzieniu testowano na nim narkotyk o nazwie Venom (coś Wam to mówi?), który wielokrotnie zwiększał jego siłę i inteligencję. Właściwie niepokonany, uwolnił wszystkich złoczyńców z więzienia, do którego wrzucał ich Batman. Złamał kręgosłup Mrocznemu Rycerzowi i go zabił. Czy to by było odpowiednie zakończenie trylogii o Batmanie? Nie wiem, na pewno by było najbardziej tragiczne i emocjonujące. W końcu, jaki film o superbohaterach skończył się źle? Żaden.

Psycho-Pirat (Roger Hayden)

Równie ciekawa postać. Nosił na twarzy Maskę Meduzy, dzięki której potrafił kontrolować ludzkie emocje. Każdy, kto spojrzał na niego zostawał poddawany jego wszelakim emocjonalnym zachciankom. Był niezrównoważony i chory psychicznie, właśnie przez ową Maskę, która miała taki na niego wpływ. Tak naprawdę to wykradł ją innemu człowiekowi, który podawał się za Psycho-Pirata i przebywał z Rogerem Haydenem w jednej celi.

Spook (Val Kaliban)
Mr.Zsasz (Victor Zsasz)

Oczywiście wyżej wymienione postacie to zaledwie perła w morzu. Batman wrogów miał, co nie miara i nie sposób wymienić ich wszystkich tutaj. Nie jest również pewne czy któregokolwiek z powyższej listy zobaczymy w trzeciej części Człowieka Nietoperza. Takie informacje prawdopodobnie będą do nas napływać, co jakiś czas, oczywiście o wszystkich poinformujemy Was na łamach NiezłegoKina.

Źródło: WikipediaBatCave

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)