Wspaniały trailer Prince of Persia

Wspaniały trailer Prince of Persia

Michał Kowal
03.11.2008 08:43

W sieci pojawił się nowy zwiastun Prince of Persia o wszystko mówiącym podtytule - Glorious (wspaniały). Początkowo nieufnie podchodziłem do nowego wyglądu gry. Wspaniały trailer rozwiewa wszystkie moje wątpliwości. Jak nic się nie popsuje to nowa odsłona Księcia z Persji może być najlepszą w historii serii (pomijając część pierwszą oczywiście).

W sieci pojawił się nowy zwiastun Prince of Persia o wszystko mówiącym podtytule - Glorious (wspaniały). Początkowo nieufnie podchodziłem do nowego wyglądu gry. *Wspaniały *trailer rozwiewa wszystkie moje wątpliwości. Jak nic się nie popsuje to nowa odsłona Księcia z Persji może być najlepszą w historii serii (pomijając część pierwszą oczywiście).

I jak wam się podoba? Dużo skakania, trochę epickiej walki i prześliczna animowana grafika.   Czyli  jednym słowem miodzio. Najnowsza odsłona ma szansę uczynić dla serii to samo co The Sands of Time pięć lat temu- wprowadzić grę w nowe czasy.

W tym roku mamy zalew hitów tak duży, że na moment zapomniałem  o Prince of Persia, zresztą nie tylko ja. To  był błąd. Najnowsza odsłona opowieści rodem z Persji może wiele namieszać w świecie gier.

Chcesz więcej PoP? Koniecznie zobacz ten trailer i historię o walce ciemności i światła.

Premiera 2 grudnia na PC, Xbox 360, PS3 i DS.

Źródło: gametrailers

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)