Już dzisiaj o godzinie 19.00 rozpocznie się długo oczekiwana przez fanów Apple konferencja WWDC 2010, na której najprawdopodobniej Steve Jobs zaprezentuje nowego iPhone czwartej generacji. Zapraszamy na naszą relację live z tego wydarzenia.
Relację będziecie mogli śledzić na Komórkomanii.
Zapraszam!