Wyciekł zwiastun Star Treka!

Wyciekł zwiastun Star Treka!15.11.2008 13:00
Wyciekł zwiastun Star Treka!
Ireneusz Podsobiński

Przez weekend pierwszy pełny zwiastun nowego Star Treka pokazywany jest w USA przed niektórymi seansami Quantum of Solace. Oficjalnie zadebiutuje on w sieci w poniedziałek. Jeśli ktoś się jednak nie może doczekać, zapraszam dalej do wpisu, gdyż, jak to w Internecie bywa, trailer zdołał już wyciec. Jakość nie jest najlepsza, ale na tyle dobra, że jest to drugi film z serii (po Pierwszym kontakcie), na który czekam z niecierpliwością. A teraz wyobraźcie sobie, jak to będzie wyglądało w wersji HD!

Przez weekend pierwszy pełny zwiastun nowego *Star Treka *pokazywany jest w USA przed niektórymi seansami *Quantum of Solace. Oficjalnie *zadebiutuje on w sieci w poniedziałek. Jeśli ktoś się jednak nie może doczekać, zapraszam dalej do wpisu, gdyż, jak to w Internecie bywa, trailer zdołał już wyciec. Jakość nie jest najlepsza, ale na tyle dobra, że jest to drugi film z serii (po Pierwszym kontakcie), na który czekam z niecierpliwością. A teraz wyobraźcie sobie, jak to będzie wyglądało w wersji HD!

Star Trek, w reżyserii J.J. Abramsa, będzie opowiadał o początkach Jamesa T. Kirka (Chris Pine) i Mr. Spocka (Zachary Quinto) - spotkaniu w Akademii Gwiezdnej Floty, pierwszej misji z USS Enterprise. Pemiera w USA nastąpi 6 maja 2009. Ku mojemu zdziwieniu polska nadal nie została ustalona. Ciekawe, na co dystrybutor czeka?

Foto: UIP

Źródło: Cinema Blend

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)