Wyciekły zdjęcia nowych przystawek NVIDIA SHIELD TV i TV Pro

Wyciekły zdjęcia nowych przystawek NVIDIA SHIELD TV i TV Pro

NVIDIA SHIELD TV Pro
NVIDIA SHIELD TV Pro
Źródło zdjęć: © Amazon
Jan Domański
22.10.2019 23:54, aktualizacja: 09.03.2022 10:26

Już od dłuższego czasu spekulowało się o kolejnym odświeżeniu przystawki smart TV (ale i trochę konsoli) od Nvidii z linii SHIELD. Oficjalnych zapowiedzi od zielonych wciąż brak, ale wypłynęły prawdopodobne fotki.

O ile wersja NVIDIA SHIELD TV Pro ma być bardzo podobna do dotychczasowych SHIELDÓW TV, tak mniej mocna wersja jest mocno odmienna. Bliżej jej do dość cienkiego walca, a nie przystawki smart TV.

Obraz
© Reddit

NVIDIA SHIELD TV w dwóch wydaniach

Jak podaje serwis Liliputing, edycja Pro miała nawet falstart z zamówieniami przedpremierowymi na Amazon (rzekomo wysyłki powinny nastąpić 28 października, a cena wynosiła 200 dolarów), ale szybko usunięto stronę z produktem.

Obraz
© Amazon

Pilot też przeszedł lifting. Zdaje się być taki samy dla nowej zwykłej przystawki Nvidii i ulepszonej Pro. NVIDIA SHIELD TV Pro miałaby podobno mieć takie cechy i podzespoły jak: procesor NVIDIA Tegra X1+, 3 GB RAM, 16 GB pamięci dyskowej, 2 x USB 3.0, HDMI 2.0, gigabitowy Ethernet , WiFi ac, Bluetooth 5.0, zgodność z chromecast, Dolby Vision HDR, Dolby Digital Plus i Dolby Atmos. Model "nie pro" powinien mieć według plotek ten sam procesor i zapewne bardzo podobną (jeśli nie taką samą) listę zgodności z różnymi formatami.

Obraz
© Reddit

Wkrótce premiera? Albo chociaż zapowiedź

Jak będzie faktycznie, na razie nie wiemy. Ale wyciek z Amazon może sugerować, że wcale nie powinniśmy tak długo czekać na informacje od Nvidii.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)