Wydania Assassin’s Creed Brotherhood na PC miażdżą [aktualizacja]

Wydania Assassin’s Creed Brotherhood na PC miażdżą [aktualizacja]

Wydania Assassin’s Creed Brotherhood na PC miażdżą [aktualizacja]
Henryk Tur
23.02.2011 12:54, aktualizacja: 14.01.2022 13:48

Assassin’s Creed Brotherhood w wersji na PC wyjdzie 17 marca. Warto było poczekać na edycję PC, bo dodatków tu tyle, że ho ho ho. Zobaczcie zresztą sami - pełna lista w dalszej części wpisu.

Assassin’s Creed Brotherhood w wersji na PC wyjdzie 17 marca. Warto było poczekać na edycję PC, bo dodatków tu tyle, że ho ho ho. Zobaczcie zresztą sami - pełna lista w dalszej części wpisu.

Assassins Creed Brotherhood w wersji na PC będzie dostępny do kupienia w dwóch wersjach:

Edycja podstawowa - zawiera grę oraz dodatki: Abstergo Project Update 1.0 i 2.0 i Porwanie Leonarda da Vinci (prezentacja na filmiku poniżej).

Limitowana edycja Codex

Limitowana i ekskluzywna edycja kolekcjonerska Assassin’s Creed Brotherhood, zapakowana w skrzynkę w renesansowym stylu, zawieraa to samo co podstawowa oraz oryginalny Kodeks napisany ręką Altaïra. To 60-stronicowa książka prezentująca całą historię zakonu Asasynów oraz ilustracje Assassin’s Creed Brotherhood.

Do tego szczegółowa mapa Rzymu i talia kart prezentująca wszystkie postaci z trybu wieloosobowego w Assassin’s Creed Brotherhood. Znajdą się na nich szczegóły ich biografii oraz możliwości zabijania. Na tym jednak atrakcji nie koniec. W Codex znajdzie się także płyta DVD Assassin’s Creed Rodowód: odkryj całą historię Giovanniego Auditore, ojca Ezio. Materiał składa się z trzech krótkich filmów. Drugie DVD zawiera muzykę z gry oraz specjalną galerię zdjęć.

Dodatki obejmują także sam gameplay. Bonusy dla posiadaczy tego wydania to między innymi dodatkowe postaci trybu wieloosobowego - Harlequin (śmiertelny zabójca w pstrokatym kostiumie i w masce z szyderczym uśmiechem) oraz Oficer (cichy zabójca, który potrafi unieszkodliwić swój cel szybkim i mocnym atakiem). Do tego mapa wewnętrzna (Trajan) oraz zewnętrzna (Akwedukty). Ostatnią rzeczą jest smocza zbroja Ezio.

Obraz

Edycja Auditore

Niestety, ceny póki co nie są znane. Na tak napakowane wydania człowiek będzie mógł z czystym sumieniem wydać trochę grosza. Tym bardziej, że ponoć nie będzie tego głupiego DRM, który psuł zabawę poprzednio.

AKTUALIZACJA: jak poinformował mnie Ubisoft, w sprawie cen wydania będzie coś wiadomo na początku przyszłego tygodnia

Źródło: inf. prasowa

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)