Wygraj 42 cale krystalicznego obrazu - wielki konkurs HDTVmanii!

Wygraj 42 cale krystalicznego obrazu - wielki konkurs HDTVmanii!13.07.2009 15:48
01-496x372
01-496x372
Blomedia poleca

Jedni jadą teraz nad morze, inni wyciągają wędki. HDTVmania też zaprasza na łowy. Do złowienia w naszym nowym, wakacyjnym, konkursie mamy nowy telewizor 42LH5000 firmy LG.

Po raz pierwszy angażujemy do konkursu mikroblogi, Blipa i Twittera.

Jedni jadą teraz nad morze, inni wyciągają wędki. HDTVmania też zaprasza na łowy. Do złowienia w naszym nowym, wakacyjnym, konkursie mamy nowy telewizor 42LH5000 firmy LG.

Po raz pierwszy angażujemy do konkursu mikroblogi, Blipa i Twittera.

Wygrać go może każdy pełnoletni czytelnik blogów Blomedia:

W nich bowiem znajdują się odpowiedzi na pytania konkursowe. Dokładnie mówiąc - trzeba ich szukać w blogowych wpisach nie starszych niż tydzień. Czas więc, aby przejść do opisu...

...reguł konkursu...

czyli naszego mini-regulaminu:

  1. Pytania konkursowe publikowane są w wakacyjne poniedziałki od dziś czyli 13.07.2009 do 31. sierpnia 2009 r. włącznie. Co tydzień - jedno pytanie.
  1. Pytania dotyczą informacji, faktów, opinii opublikowanych we wpisach na blogach Blomedia w ciągu siedmiu dni wstecz od daty publikacji pytania.
  1. Pytania publikowane będą na blogu HDTVmania, przedrukowywane na innych blogach oraz na kontach Blomedia w serwisach mikrobloggingowych Blip - blomedia.blip.pl oraz Twitter - twitter.com/blomedia.
  1. Odpowiedzi można przesyłać na blogu, jako komentarze do posta z pytaniem. Jednak, jeśli ktoś nie chce, aby ktoś inny widział jego odpowiedź, sugerujemy raczej Twittera lub Blipa z możliwością przesyłania wiadomości bezpośrednich i prywatnych, które są niewidoczne publicznie.
  1. Uczestnik konkursu nie musi na Blipie lub Twitterze dodawać Blomedia do obserwowanych lub "following" (Twitter). Jednak, gdy to uczyni, bardzo ułatwi nam powiadomienie jej lub jego w przypadku wygranej. Osoba odpowiadająca na pytanie w formie komentarza na blogu powinna podać swój rzeczywiście wykorzystywany adres email.
  1. Odpowiadając na pytanie, trzeba podać odsyłacz do wpisu,w którym zawarta jest odpowiedź.
  1. Zwycięzca konkursu zostanie wyłoniony spośród tych uczestników, którzy poprawnie odpowiedzą na największą liczbę pytań, przez kierownictwo redakcji blogów Blomedia. Pierwszym kryterium jest liczba poprawnych odpowiedzi. Drugie kryterium polega na ocenie oryginalności tych odpowiedzi, czy wyróżniają się czymś, np. poczuciem humoru, dodatkową wiedzą odpowiadającego itd.
  1. Zwycięzca (lub zwyciężczyni) konkursu zostanie wyłoniony do 10. września 2009 roku i bezzwłocznie o tym powiadomiony.

A oto pierwsze pytanie konkursowe:

Jakie strefy ludzkość zawdzięcza Beli Barenyi'emu?

Miłego szperania.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)