Wygraj grę 20 Q – konkurs i test Gadżetomanii [wideo]

Wygraj grę 20 Q – konkurs i test Gadżetomanii [wideo]
Marek Maruszczak

11.02.2011 20:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czy po zadaniu 20 prostych pytań, na które odpowiedź może brzmieć jedynie: tak, nie, nie wiem lub czasami, da się odgadnąć, o czym myślimy? Co więcej, czy potrafi tego dokonać mała niebieska kulka z kilkoma przyciskami i wyświetlaczem? Przekonajcie się sami, a jeżeli gadżet Wam się spodoba, to spróbujcie go wygrać.

Czy po zadaniu 20 prostych pytań, na które odpowiedź może brzmieć jedynie: tak, nie, nie wiem lub czasami, da się odgadnąć, o czym myślimy? Co więcej, czy potrafi tego dokonać mała niebieska kulka z kilkoma przyciskami i wyświetlaczem? Przekonajcie się sami, a jeżeli gadżet Wam się spodoba, to spróbujcie go wygrać.

W moje ręce trafiły kolejne gadżety z oferty sklepu BigBoysToys. Tym razem jest to elektroniczna wersja gry w 20 pytań i 3 małe roboty wyposażone w czujniki światła, dźwięku i dotyku. W tym konkursie możecie wygrać grę, ale już niedługo do naszych czytelników powędrują również robociki.

Obraz

Kulę, która po zadaniu dwudziestu pytań spróbuje odgadnąć, o czym myślicie, możecie kupić w sklepie BBT za 65 zł lub wygrać w naszym konkursie. Czy warto się nią zainteresować?

Po pierwsze, osoba, do której ma trafić gra, powinna znać język angielski, bo w nim właśnie zadawane są pytania. Po drugie, jak to zwykle bywa w przypadku gry w 20 pytań, odpowiedzi nie są takie oczywiste, jakby się to mogło wydawać. Przykładowo: czy paznokcie można kupić w sklepie? Tych, o których pomyślałem, raczej nie, ale sztuczne owszem. Kilka takich wątpliwości doprowadziło do sytuacji, w której urządzenie musiało zadać mi 5 dodatkowych pytań, aby odgadnąć, o czym myślałem.

Dźwięk, który towarzyszy odpowiadaniu na pytania, można łatwo wyłączyć, naciskając przycisk Sound. Jeżeli w środku gry zmienimy zdanie i zechcemy rozpocząć zabawę od nowa, to również istnieje taka możliwość. W tym celu należy nacisnąć guzik Reset.

Obraz

Poza tym kula radziła sobie nieźle i pod względem „domyślności” nie odbiegała możliwościami od internetowych „akinatorów” (aplikację o podobnych funkcjach można pobrać z Android Marketu). Urządzenie świetnie nadaje się na walentynkowy prezent. Kilka przedstawicielek płci pięknej było miło zaskoczonych działaniem gadżetu.

Właściwie jedyną istotną wadą jest cena kuli. Mimo wszystko nie każdy będzie chciał wydać 65 złotych na dość prostą zabawkę, którą można zastąpić komórką z odpowiednim oprogramowaniem. Jeżeli jednak nie macie smartfona, to gra 20 Q może dostarczyć sporo zabawy np. podczas podróży.

Konkurs Gadżetomanii

Miło mi poinformować, że ta gra może wpaść w Wasze ręce. Aby stać się jej właścicielem, wystarczy wykonać bardzo proste zadanie:

Podaj przykład najciekawszej gry lub zabawki-łamigłówki, jaką znasz.

Czy będzie to kostka Rubika? Może puzzle 3D, a może jakaś zupełnie nieznana, odjechana zabawka?

Podpowiedzi znajdziecie z łatwością w Google'u, a zabawki muszą w jakiś sposób angażować inteligencję. Warto się postarać, bo nagroda jest naprawdę fajna.

Zabawki jak zawsze prezentujemy w komentarzach, koniecznie podając nazwę zabawki oraz link do zdjęcia i/lub opisu danej zabawki.

Wyboru najciekawszej zabawki zgłoszonej przez czytelników w tym konkursie dokona redakcja Gadżetomanii.

Sponsorem nagrody jest sklep BigBoysToys.pl.

Obraz

Ramy czasowe i regulamin

Konkurs trwa:

od 11.02.2011 r. od godz. 20:30

do 18.02.2011 r. do godz. 23:59

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)