Wyhacz.pl - nowy serwis dla konsumentów

Paweł Cebula

14.04.2008 20:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wyhacz.pl to serwis w którym każda osoba, która czuje się oszukana przez bank, firmę telekomunikacyjną, biuro podróży, czy sklep może opisać swoją historię, a następnie po odpowiednim zapoznaniu się ze sprawą zajmie się nią.

Wyhacz.pl powstaje we współpracy z serwisem Alert24.pl, gdzie czytelnicy Gazeta.pl mogą przesyłać informacje o intrygujących wydarzeniach, których są świadkami.

Jest to też miejsce, gdzie oprócz spektakularnych wpadek wielkich korporacji i interwencji dziennikarskich, można będzie znaleźć prezentacje najlepszych produktów i usług, także finansowych. Cykliczne rankingi i zestawienia pomogą czytelnikom "wyhaczyć" najlepszą ofertę.

- Zachęcamy czytelników, aby przysyłali nam informacje nie tylko o skandalicznych zachowaniach sprzedawców, ale też o świetnych okazjach, albo o produktach i usługach, które chcieliby polecić innym - mówi Leszek Olszański, szef serwisów biznesowych w portalu Gazeta.pl.

W ostatnim czasie portal uruchomione zostały m.in. serwisy o biznesie - Manageria.pl, a także BublePrawne.org, gdzie przedsiębiorcy mogą zgłaszać najbardziej absurdalne przepisy prawne, które potem zostaną przekazane Ministerstwu Gospodarki.

za: informacja prasowa

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)