Wyniki konkursu Gadżetomanii - "Letnie centrum sterowania"

Nadejszła wiekopomna chwila, aby ogłosić wyniki konkursu "Letnie centrum sterowania". Liczba odpowiedzi przerosła nasze oczekiwania i wybór był bardzo trudny, tym bardziej że nagroda jest tylko jedna (ale za to jaka...). Poznajcie zatem zwycięzcę.

Wyniki konkursu Gadżetomanii - "Letnie centrum sterowania" 1Fot. Krzysztof Pałka

Nadejszła wiekopomna chwila, aby ogłosić wyniki konkursu "Letnie centrum sterowania". Liczba odpowiedzi przerosła nasze oczekiwania i wybór był bardzo trudny, tym bardziej że nagroda jest tylko jedna (ale za to jaka...). Poznajcie zatem zwycięzcę.

Zasady konkursu są doskonale znane, ale z obowiązku je przypomnę. Poprosiliśmy Was o przygotowanie letniej wersji własnego biurka z komputerem. Waszym zadaniem było przyozdobienie go pięknymi płodami letniej natury i zadanie szpanu ulubionymi gadżetami.

Następnie, w letniej oprawie, na ekranie używanego przez Was sprzętu mieliście wyświetlić stronę Gadżetomanii. Całość trzeba było sfotografować i wysłać zdjęcie na adres konkursowy.

Po długich naradach, konsultacjach z ministrem środowiska, obrońcami praw zwierząt i takimi tam wyłoniliśmy zwycięzcę, którego pracę możecie podziwiać na zdjęciu powyżej. Jest nim:

Krzysztof Pałka

z Przytkowic

Serdecznie gratulujemy wygranej!

Wyniki konkursu Gadżetomanii - "Letnie centrum sterowania" 2
Epson-L800
Wybrane dla Ciebie
NIE WYCHODŹ JESZCZE! MAMY COŚ SPECJALNIE DLA CIEBIE