Wziął dwa czeki, zabił rodziców... kupił Xboksa

Wziął dwa czeki, zabił rodziców... kupił Xboksa13.09.2008 17:37
Wziął dwa czeki, zabił rodziców... kupił Xboksa
Igor Chrustek

Konsole cieszą się stale rosnącą popularnością. To fakt. Rośnie również odsetek dziwaków, którzy dla ukochanej platformy zrobią wszystko. Niektórzy wychodzą nawet poza ten margines. W 2007 roku Russell Bramlage cichaczem podkradł swoim rodzicom dwa czeki, które były ich własnością. Gdy fakt wyszedł na jaw, chłopak z zimną krwią zabił swoich opiekunów kilkoma strzałami ze strzelby. Po kilku dniach, najzwyczajniej w świecie, morderca poszedł do sklepu z elektroniką i spieniężył czeki, by zakupić Xboksa. Pasja? Raczej choroba psychiczna i brak kręgosłupa moralnego.

Konsole cieszą się stale rosnącą popularnością. To fakt. Rośnie również odsetek dziwaków, którzy dla ukochanej platformy zrobią wszystko. Niektórzy wychodzą nawet poza ten margines. W 2007 roku* Russell Bramlage* cichaczem podkradł swoim rodzicom dwa czeki, które były ich własnością. Gdy fakt wyszedł na jaw, chłopak z zimną krwią zabił swoich opiekunów kilkoma strzałami ze strzelby. Po kilku dniach, najzwyczajniej w świecie, morderca poszedł do sklepu z elektroniką i spieniężył czeki, by zakupić Xboksa. Pasja? Raczej choroba psychiczna i brak kręgosłupa moralnego.

Russel odsiaduje dziś wyrok. Sąd skazał go na 20 lat odsiadki w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Bez możliwości wcześniejszego wyjścia na wolnosć. Jak widać tak nietypowe przypadki mają miejsce w społeczeństwie graczy. Kilka dni temu pisałem o 11-latku, który zabił się podczas zabawy w Master Chiefa. Winić gry? Ludzi? Rodzicow?

Źródło: Kotaku

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)