Wzruszający zwiastun The Wrestler

Wzruszający zwiastun The Wrestler

Wzruszający zwiastun The Wrestler
Michał Matuszewski
21.11.2008 11:00

Wow... Wstrząsnął mną nowy zwiastun The Wrestler, nowego filmu twórcy Requiem dla snu Darrena Aronofsky'ego. Wiedziałem, że ma być to dramat o zapaśniku, ale to co prezentuje trailer kompletnie mnie zaskoczyło. Zobaczcie z reszta sami, i napiszecie co myślicie. Ja od tej pory niecierpliwie czekam Wrestlera, którego amerykańska premiera zapowiadana jest na 16 stycznia 2009.

Wow... Wstrząsnął mną nowy zwiastun The Wrestler, nowego filmu twórcy* Requiem dla snu* Darrena Aronofsky'ego. Wiedziałem, że ma być to dramat o zapaśniku, ale to co prezentuje trailer kompletnie mnie zaskoczyło. Zobaczcie z reszta sami, i napiszecie co myślicie. Ja od tej pory niecierpliwie czekam Wrestlera, którego amerykańska premiera zapowiadana jest na 16 stycznia 2009.

Trailery często oszukują, a raczej manipulują widzem. Tak też może być i tam razem, ale póki co *The Wresrel *reklamowany jest jak dramat obyczajowy, w którym przede wszystkim się płacze. I do tego ta piosenka... Kontrast z wyglądem, posturą i profesją bohatera (świat wolnej amerykanki znamy przecież z innej strony) robi piorunujące wrażenie.

Na deser jeszcze bardziej wzruszający klip z fragmentem filmu:

Już widać, że będzie to wielki aktorski comeback Mickey'ego Rourke'a, co bardzo cieszy. Z drugiej strony widać też, że to rola i postać pod Oscara, co akurat trochę drażni.

Przypomnijmy, że film zdobył Złotego Lwa na 65. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Nędznie [zwiastun]
Nędznie [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Bliźniaki [zwiastun]
Bliźniaki [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Hardkorowa wróżka [zwiastun]
Hardkorowa wróżka [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Komentarze (0)