X‑Men do kwadratu [zwiastun]

X-Men do kwadratu [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński

27.04.2011 21:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trochę pośpieszyłem się z nazwaniem poprzedniego zwiastuna X-Men: Pierwsza klasa epickim. Owszem, nie można mu tego odmówić, ale zatem jak nazwać najnowszy trailer? Tutaj tyle się dzieje, że nie wiadomo, na czym oko zawiesić. Multum nowych scen, świetne efekty specjalne (jeśli ktoś się tego obawiał) i tak dobrana muzyka, że od razu mam ochotę zasiąść w kinie. Obym po seansie mógł ze szczerym sercem powiedzieć "X-Men is back!".

Trochę pośpieszyłem się z nazwaniem poprzedniego zwiastuna *X-Men: Pierwsza klasa *epickim. Owszem, nie można mu tego odmówić, ale zatem jak nazwać najnowszy trailer? Tutaj tyle się dzieje, że nie wiadomo, na czym oko zawiesić. Multum nowych scen, świetne efekty specjalne (jeśli ktoś się tego obawiał) i tak dobrana muzyka, że od razu mam ochotę zasiąść w kinie. Obym po seansie mógł ze szczerym sercem powiedzieć "X-Men is back!".

Wersję HD znajdziecie TUTAJ.

Fabuła: Zanim Charles Xavier i Erik Lehnsherr zostali Profesorem X i Magneto, byli młodymi mężczyznami, odkrywającymi własne moce. Zanim zostali wrogami, byli przyjaciółmi, współpracującymi z innymi mutantami. Podczas próby powstrzymania śmiertelnego niebezpieczeństwa pojawiła się rysa na ich przyjaźni, która doprowadziła do wojny.

*X-Men: Pierwsza klasa *wyreżyserował Matthew Vaughn (Kick-Ass). Producentem jest Bryan Singer (X-Men 1 i 2). W filmie występują James McAvoy (Xavier), Michael Fassbender (Magneto), Kevin Bacon (Sebastian Shaw), January Jones (Emma Frost) i Rose Byrne (dr Moira MacTaggert). Polska premiera nastąpi 3 czerwca 2011.

Obraz

Foto: Movieweb

Źródło: Trailer Addict

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)