XBLA: Still Alive w przyszłym tygodniu

XBLA: Still Alive w przyszłym tygodniu

XBLA: Still Alive w przyszłym tygodniu
Igor Chrustek
17.10.2008 13:38

Tym razem nie chodzi o genialną piosenkę, odę sztucznej inteligencji do króliczków doświadczalnych firmy Aperture Science. Każdy chyba kojarzy grę Portal, która zaskarbiła sobie uznanie wśród każdego fana logicznego myślenia. Valve pokusiło się o wypuszczenie dodatku. Już za tydzień na Xbox Live Arcade pojawi się Portal: Still Alive - rozszerzenie wersji podstawowej o nowe mapy i wyzwania.

Tym razem nie chodzi o genialną piosenkę, odę sztucznej inteligencji do *króliczków doświadczalnych firmy Aperture Science. Każdy chyba kojarzy grę Portal, która zaskarbiła sobie uznanie wśród każdego fana logicznego myślenia. Valve pokusiło się o wypuszczenie dodatku. Już za tydzień na Xbox Live Arcade *pojawi się Portal: Still Alive - rozszerzenie wersji podstawowej o nowe mapy i wyzwania.

Valve odda do dyspozycji gracza ponad 14 nowych challenge'ów oraz 6 świeżutkich map. Co ciekawe, nie będzie do DLC, a pełna gra, którą już znamy plus wspomniane usprawnienia i dodatki. Niestety, nie znamy jeszcze ceny* Still Alive*.

Źródło: Videogaming247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)