Xbox 360 tańszy od Wii. To już pewne!

Xbox 360 tańszy od Wii. To już pewne!04.09.2008 12:11
Xbox 360 tańszy od Wii. To już pewne!
Igor Chrustek

Informacja dotyczy na chwilę obecną tylko Stanów Zjednoczonych. Microsoft oficjalnie obniżył cenę trzech wersji Xboksa. Każda z konsol kosztuje teraz 50 dolarów mniej, niż kilka dni temu. Xbox Core do nabycia już za 199 zielonych - nawet Wii nie jest tak tanie. Z dniem dzisiejszym Xbox stał się oficjalnie najtańszym next-current-genem. Zwiększony popyt na konsolę Microsoftu gwarantowany.

Informacja dotyczy na chwilę obecną tylko* Stanów Zjednoczonych*. Microsoft oficjalnie obniżył cenę trzech wersji Xboksa. Każda z konsol kosztuje teraz 50 dolarów mniej, niż kilka dni temu.* Xbox Core* do nabycia już za 199 zielonych - nawet Wii nie jest tak tanie. Z dniem dzisiejszym Xbox stał się oficjalnie najtańszym* next-current-genem*. Zwiększony popyt na konsolę *Microsoftu *gwarantowany.

W przeliczeniu na złotówki, najtańsza wersja Xboksa kosztuje niecałe 470 złotych. Wersja Pro i Elite kosztują również 50 dolarów mniej. Teraz za wersję Elite* z dyskiem 120GB przyjdzie zapłacić 399 dolców, zaś za Premium* o* 100* mniej. Sam Microsoft twierdzi, że taka decyzja jest niejako kamieniem milowym dla ich konsoli. Wielka obniżka zacznie obowiązywać w* USA *już od jutra. Kiedy reszta świata?

Źródło: CVG

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)