Xbox 360 tańszy od Wii. To już pewne!

Xbox 360 tańszy od Wii. To już pewne!
Igor Chrustek

04.09.2008 12:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Informacja dotyczy na chwilę obecną tylko Stanów Zjednoczonych. Microsoft oficjalnie obniżył cenę trzech wersji Xboksa. Każda z konsol kosztuje teraz 50 dolarów mniej, niż kilka dni temu. Xbox Core do nabycia już za 199 zielonych - nawet Wii nie jest tak tanie. Z dniem dzisiejszym Xbox stał się oficjalnie najtańszym next-current-genem. Zwiększony popyt na konsolę Microsoftu gwarantowany.

Informacja dotyczy na chwilę obecną tylko* Stanów Zjednoczonych*. Microsoft oficjalnie obniżył cenę trzech wersji Xboksa. Każda z konsol kosztuje teraz 50 dolarów mniej, niż kilka dni temu.* Xbox Core* do nabycia już za 199 zielonych - nawet Wii nie jest tak tanie. Z dniem dzisiejszym Xbox stał się oficjalnie najtańszym* next-current-genem*. Zwiększony popyt na konsolę *Microsoftu *gwarantowany.

W przeliczeniu na złotówki, najtańsza wersja Xboksa kosztuje niecałe 470 złotych. Wersja Pro i Elite kosztują również 50 dolarów mniej. Teraz za wersję Elite* z dyskiem 120GB przyjdzie zapłacić 399 dolców, zaś za Premium* o* 100* mniej. Sam Microsoft twierdzi, że taka decyzja jest niejako kamieniem milowym dla ich konsoli. Wielka obniżka zacznie obowiązywać w* USA *już od jutra. Kiedy reszta świata?

Źródło: CVG

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)