Xbox umiera...

Xbox umiera...

Xbox umiera...
Igor Chrustek
28.02.2009 22:54

Ten dzień musi wreszcie nadejść. Dokładnie 2 marca pierwsza konsola Microsoftu zakończy swój wspaniały żywot. Tak jakby. Otóż, Gigant z Redmond tego właśnie dnia zaprzestanie serwisowania uszkodzonych konsol. Wsparcie dla Xboksa się po prostu zakończyło. Dla Polskich graczy nowina właściwie nic nie znaczy - premiery starszego brata 360'tki na naszej szerokości geograficznej nie było. W każdym razie, Microsoft od 2 marca nie naprawi już popsutego X'a.

Ten dzień musi wreszcie nadejść. Dokładnie 2 marca pierwsza konsola *Microsoftu zakończy swój wspaniały żywot. Tak jakby. Otóż, Gigant z Redmond *tego właśnie dnia zaprzestanie serwisowania uszkodzonych konsol. Wsparcie dla Xboksa się po prostu zakończyło. Dla *Polskich *graczy nowina właściwie nic nie znaczy - premiery starszego brata 360'tki na naszej szerokości geograficznej nie było. W każdym razie, Microsoft od 2 marca nie naprawi już popsutego X'a.

Tym samym, zielonookie pudło zostało wprowadzone w stan agonalny. Osoby, które posiadają konsolę na gwarancji zostaną uraczone możliwością otrzymania Xboksa 360, oczywiście na pewnych warunkach. Złośliwi stwierdzą, że Microsoft pożegnał się z Xboksem dokładnie z chwilą premiery następcy.

Cóż, z sentymentu dla naprawdę udanej platformy ogłoszę minutę ciszy.

*Xboksie, obyś dołączył do panteonu najlepszych konsol, jakie ujrzały światło dzienne. *

Źródło: Joystiq

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)