Xiaomi Black Shark Powerbank. Zapasowa energia dla graczy

Strona głównaXiaomi Black Shark Powerbank. Zapasowa energia dla graczy
02.09.2019 16:48
Xiaomi Black Shark Powerbank
Xiaomi Black Shark Powerbank
Źródło zdjęć: © GizChina/Xiaomi

Xiaomi pokazuje, że w zasadzie każdy produkt na rynku może być "gamingowy". Dowodem na to jest najnowszy powerbank z serii Black Shark, w ramach której oferowane są właśnie produkty dla graczy.

bETVubyZ

Na szczegóły nowego urządzenia Xiaomi Black Shark Powerbank zwraca uwagę serwis GizChina. Powerbank wyposażono w akumulator o pojemności 10000 mAh i aż trzy złącza USB, w tym jedno typu C.

Obsługiwane jest szybkie ładowanie z mocą do 18 W, dzięki czemu podłączone do powerbanku sprzęty będą szybko gotowe do ponownego użycia.

Cechą szczególną nowego powerbanku Xiaomi jest oczywiście wzornictwo. Jak przystało na sprzęt w ramach serii urządzeń dla graczy, także w tym przypadku nie zabrakło wielu ostrych krawędzi i odważnych kształtów, które na pierwszy rzut oka nie zdradzają z jakim urządzeniem mamy do czynienia.

bETVubzb

Powerbank nie mógłby oczywiście być nazwany "gamingowym", gdyby nie zastosowane podświetlenie. Na górze obudowy znalazło się miejsce na ozdobny pasek i dodatkową lampkę LED z kolorze zielonym.

Jak podaje GizChina, powerbank został wyceniony na 119 juanów, co przy dzisiejszym kursie waluty daje około 65 złotych. Na razie nie ma pewności, czy Xiaomi Black Shark Powerbank będzie oficjalnie dostępny także na polskim rynku.

Udostępnij:
bETVubzl
Komentarze (0)
bETVubzX