Xiaomi Daewoo F9. Chińczycy gotowi na upały. Ich nowy sprzęt jak zwykle jest dużo tańszy od konkurencji

Xiaomi Daewoo F9. Chińczycy gotowi na upały. Ich nowy sprzęt jak zwykle jest dużo tańszy od konkurencji

Xiaomi Daewoo F9. Chińczycy gotowi na upały. Ich nowy sprzęt jak zwykle jest dużo tańszy od konkurencji
Adam Bednarek
11.03.2020 11:52, aktualizacja: 11.03.2020 12:17

Wiele wskazuje na to, że najbliższe lato będzie upalne i męczące - podobnie jak kolejne. To efekt zmian klimatyczny. Niektórzy jednak wiedzą, jak na tym zyskać. W tym gronie jest Xiaomi, które zapowiedziało swój nowy wentylator - Xiaomi Daewoo F9.

Xiaomi Daewoo F9 to wentylator bezłopatkowy. Różni się więc od klasycznych, starych urządzeń posiadających "śmigła". Nie oznacza to jednak, że tych w Xiaomi Daewoo F9 nie znajdziemy.

Są po prostu dużo mniejsze i przede wszystkim ukryte. Rozwiązanie, które wykorzystuje nie tylko Xiaomi, ucieszy na pewno rodziców. Nie ma możliwości, by pociecha włożyła palec pomiędzy rozpędzone łopatki. Również bezdzietni będą zadowoleni, bo brak "śmigła" oznacza, że wentylator nie będzie rozprowadzał kurzu.

Obraz

Innym plusem tego rozwiązania jest fakt, że Xiaomi Daewoo F9 spełnia nie tylko funkcję wentylatora z 9 funkcjami nawiewu, ale również oczyszczacza powietrza. Sprzęt wyposażono w dwa filtry HEPA. Schłodzi, a przy okazji sprawi, że wokół nas będzie mniej niepotrzebnych pyłów.

Obraz

Cena? Wyjątkowo atrakcyjna. Za sprzęt trzeba będzie zapłacić 129 dol., czyli w przeliczeniu na złotówki - niecałe 500 zł. Nawet jeżeli polska cena będzie nieco wyższa, to i tak Xiaomi Daewoo F9 może okazać się sensowną alternatywą dla innych urządzeń dostępnych na rynku. Za podobne bezłopatkowe sprzęty podobnych rozmiarów należy zapłacić nawet ponad 1000 zł.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)