Xiaomi wprowadza do swojej oferty inteligentne lodówki

Xiaomi wprowadza do swojej oferty inteligentne lodówki

Xiaomi wprowadza do swojej oferty inteligentne lodówki
Źródło zdjęć: © fot. materiały prasowe
Klaudia Stawska-Magdziak
14.10.2019 13:38, aktualizacja: 09.03.2022 08:54

Xiaomi coraz mocniej chce być obecne na rynku AGD. Tym razem w ofercie firmy mają pojawić się lodówki. Cztery pierwsze modele zostały zaprezentowane w trakcie pokazu w Chinach.

Xiaomi wyraźnie jest zadowolone ze swoich sukcesów na rynku AGD i RTV, a teraz oferta zostanie rozszerzona o cztery modele inteligentnych lodówek. Firma zaprezentowała w Chinach:

  • 4-drzwiową lodówkę Mi 486L,
  • 2-drzwiową lodówkę Mi 483L,
  • 3-drzwiową lodówkę Mi 210L
  • 2-drzwiową lodówkę Mi 160L.

Lodówki wyposażone są w technologię no-frost, trzy funkcje chłodzenia i czujniki temperatury, umożliwiające automatyczną regulację na podstawie temperatury otoczenia w trybie inteligentnym.

Obraz
© fot. materiały prasowe

Pełną specyfikację produktów można znaleźć w informacji prasowej Xiaomi. Różnorodna oferta powinna trafić do osób prowadzących różne gospodarstwa domowe, jednak poza tym, że lodówki prezentują bardzo solidne parametry techniczne, to ważniejsze są nowoczesne rozwiązania, jakie oferują.

Wszystkie lodówki oferują możliwość sterowania z pomocą asystenta głosowego lub aplikacji. Xiaomi przyznaje, że stawia na rozwój tej technologii. Zgodnie z danymi podanymi przez firmę, liczba użytkowników, którzy mają pięć lub więcej urządzeń podłączonych do platformy IoT Xiaomi (z wyłączeniem smartfonów i laptopów) wzrosła do około 3 milionów, co stanowi wzrost o 78,7 proc.

Zobacz też: Długa kolejka ustawiła się przed pierwszym w Polsce salonem Xiaomi

Wśród urządzeń obsługiwanych przez platformę Xiaomi poza telefonami czy telewizorami, znajdziemy również kuchenki, pralki czy czajniki. Teraz do oferty wejdą również lodówki. Pod kątem wizualnym, urządzenia wpisują się minimalistyczny design, który jest charakterystyczną cechą sprzętów Xiaomi.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)