xPhone - iPhone killer, który czyta VHS i robi grzanki z smsem!

xPhone - iPhone killer, który czyta VHS i robi grzanki z smsem!

Krzysztof Basel
09.12.2009 22:30

iPhone w końcu doczekał się prawdziwego rywala. Aparat o rozdzielczości 48 megapikseli z wymiennymi obiektywami. Czytnik nośników każdej generacji z VHS, taśmami magnetofonowymi i dyskietkami na czele. Opiekacz wypiekający treść smsów na grzankach. Zabrakło tylko jednego - wiązania krawatów. Przedstawiamy xPhone - przyszłość wśród telefonów komórkowych!

iPhone w końcu doczekał się prawdziwego rywala. Aparat o rozdzielczości 48 megapikseli z wymiennymi obiektywami. Czytnik nośników każdej generacji z VHStaśmami magnetofonowymidyskietkami na czele. Opiekacz wypiekający treść smsów na grzankach. Zabrakło tylko jednego - wiązania krawatów. Przedstawiamy xPhone - przyszłość wśród telefonów komórkowych!

Nowoczesne komórki będą się rozwijać w jego kierunku. To telefon marzenie dla wielu fanów nowoczesnej technologii. Ma chyba wszystkie dostępne funkcje.  Zobaczcie, co oferuje xPhone - pierwszy realny iPhone killer ; )

Jeśli jeszcze nie zorientowaliście się to dla pewności dodam, że jest to oczywiście tylko humorystyczna wizja niemieckiej myśli konstrukcyjnej. Kpina z wyścigu o najlepszą, wszystkomającą komórkę.

Widząc piękną wizualizację xPhone'a i słysząc twardy niemiecki język lektora aż chce się powiedzieć - "Ja, das ist optimal!" ; )

Źródło: Applemania

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)