Yellow Dog Linux 6.1 na PS3 już dostępny!

Yellow Dog Linux 6.1 na PS3 już dostępny!

Yellow Dog Linux 6.1 na PS3 już dostępny!
Igor Chrustek
20.12.2008 23:46

Tych z Was, których nie bawi nowa usługa Sony, drażni niedopracowany i wciąż pełen błędów Home, powinno zainteresować lekarstwo na tego typu problemy. Właśnie dziś udostępniono do pobrania - całkowicie za darmo - oficjalnego Linuxa, stworzonego z myślą o PlayStation3. Żółty Pies w wersji 6.1 pozwala na usprawnienie działania Waszej konsoli. Yellow Dog okazuje się bardzo wydajnym systemem operacyjnym -  twórcy postarali się, by pingwin w możliwie jak najlepszy sposób wykorzystał moc chlebaka. Zainteresowanych ściągnięciem i instalacją darmowego systemu zapraszam do dalszej części newsa.

Tych z Was, których nie bawi nowa usługa* Sony*, drażni niedopracowany i wciąż pełen błędów Home, powinno zainteresować lekarstwo na tego typu problemy. Właśnie dziś udostępniono do pobrania - całkowicie za darmo - oficjalnego Linuxa, stworzonego z myślą o PlayStation3. *Żółty Pies *w wersji 6.1 pozwala na usprawnienie działania Waszej konsoli. Yellow Dog okazuje się bardzo wydajnym systemem operacyjnym -  twórcy postarali się, by pingwin w możliwie jak najlepszy sposób wykorzystał moc chlebaka. Zainteresowanych ściągnięciem i instalacją darmowego systemu zapraszam do dalszej części newsa.

Ten link pozwoli Wam zassać* Yellow Dog 6.1*, który zajmuje ponad 3.4 GB. Plik został docelowo zapisany w formacie* iso (obraz płyty), wystarczy wypalić go na DVD* za pomocą popularnych programów i wrzucić do czytnika* PS3*. Pomocny okazuje się poradnik, który znajduje się tutaj. Uwaga. Został on napisany w języku angielskim.

Jakie korzyści płyną z nowego systemu? Warto wspomnieć choćby o obsłudze myszki i klawiatury, możliwości potężnej rozbudowy. Firefox 3.0 skutecznie poprawi i uczyni surfowanie w internecie zajęciem efektywniejszym, niż w przypadku standardowej przeglądarki konsoli* Sony*. Warto wspomnieć również o pakiecie biurowym Open Office, aplikacji Paint/Gimp, czy wszelkiego rodzaju odtwarzaczy filmów, obrazów i muzyki.

PlayStation3 zamieniło się w wydajnego, ekhm, PeCeta?

Źródło: N4G

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)