Z czego zrobiony jest ten krawat? [wideo]

Jeśli denerwuje Cię formalny ubiór i nie lubisz chodzić pod krawatem, może ten ciekawy dodatek przypadnie Ci do gustu. Podpowiem, że to akcesorium nie tylko dla drwala.

Z czego zrobiony jest ten krawat? [wideo]
Grzegorz Nowak

Jeśli denerwuje Cię formalny ubiór i nie lubisz chodzić pod krawatem, może ten ciekawy dodatek przypadnie Ci do gustu. Podpowiem, że to akcesorium nie tylko dla drwala.

Grupa zapaleńców ze Stanów Zjednoczonych postanowiła stworzyć dosyć ciekawy biznes związany z branżą odzieżową. Postanowili, że będą produkować krawaty, a pośród innych wytwórców wyróżniać ich będzie zastosowany materiał - drewno. Chociaż nie jest to najbardziej oryginalny pomysł - tego typu dodatki pojawiały się już wcześniej - jednak założyciele Wood Thumb mają nadzieję zrobić z tego prawdziwy biznes.

Ich produkt robiony jest z materiałów z odzysku. Drewno pozyskują ze starych płotów, odpadów z tartaków i innych kawałków drewna, które do niczego się nie przydadzą. We własnym warsztacie przerabiają je na drewniane krawaty, składające się z małych kawałków połączonych linkami. Dzięki temu są one elastyczne i wyglądają stylowo, choć trudno powiedzieć, jakby się nosiło kawałek drewna wiszący u szyi.

Poniżej możecie zobaczyć filmik prezentujący produkt firmy Wood Thumb.

Źródło: technabob.com

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.